Yamaha XT 660 R (2005)

Vlastník varlos1
Vloženo 19.12.2016
Aktualizováno 19.12.2016

Super motorka, super jizdni vlastnostu hlavne ovladatelnost. Mala spotreba.

Motorka koupena od soukroma osoba z Horic

Honda FMX 650: zadna se nenaskytla

První dojmy - Super zatah od spodku. Motor je tichy z orig. vyfuky.zatim moje maximalka je 140 Km/h,sedi dobre na silnici i ze sjetou pneumatikou je to moje druha motorka po 10 lete pauze.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporucil kazdemu kdo chce zazit krasny pozitek z jizdy jak na okrskach tak v terenu

Doplňky na motorce - No motorce nejsou zadne doplnky ale uvazuji o plechu pod motor a drzak na kufr na cestovani

Průměrná spotřeba - 4.82028 l/100km

Motorku jsem si vybral po asi trimesicnim denodenim brouzdanim na internetu. Zatim sem najel asi 200 km takze se jeste z živame .Motor prede jak hodinky ma najeto 17 500km. Brzdy jsou svyzne a podle me reaguji hned. Podvozek pruzny. Ovladatelnost super. Mensi ulozny prostor proto uvazuji o plotne na kufr. Poruchy zatim zadne jen ted bude vymena filtru a oleje. Motorka je vsestrana jak do lehciho terenu tak na silnici a do mesta. Cesty na delsi vzdalenost zatim nejsou ale rok 2017 bude testovaci chceme jet do rumunska tak se ukaze jak na tom bude.

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 15:21 10b.

changes1
changes1 napsal 19.12.16 v 14:31 10b.

Vidím žes nakonec pořídil. Tahle vypadá o moc líp než ta černá na kterou ses nedávno ptal. Docela super motorka na courání cestou necestou, ani nemusí být zrovna ideální počasí. To je jedna z věcí co mi chybí na silnici.
Enduro je nejlepší a většina lidí tam stejně skončí. I já mám vybráno jen musím prodat silnici. Bude to podobné ale s označením XTZ. Tak ať se daří!!!