ČZ 125/476 (1972)

Vlastník notis
Vloženo 17.12.2016
Aktualizováno 17.12.2016

Super motorka. Familiárním názvem "Čmelda". V dnešní době už slušný veterán. Na ČZ překvapivě spolehlivá. Miss you!

První dojmy - Slabá, byl jsem zvyklý na silnější. Ale mohl sem s ní na silnice tak nebylo co řešit.

Motorku bych doporučil pro - veteranisti, stylaři, začátečníci, mechanici

Doplňky na motorce - přepínače

Po ČZ 175 sedlané na polňačkách sem si udělal řidičák a koupil tuto krásku. Byla super spolehlivá. Vždycky dojela a jen jednou sem musel řešit prasklé lanko plynu. Vše se dalo opravit během chvíle a na koleni.
Pořádně nebrzdila ani nejela, ale to dělá čezety tak unikátní. Ono 125 kubíků není moc a motor se musel dost točit aby jela. Ve dvou byl každý větší kopec výzva, ale na machrování před školou to stačilo.
Spotřeba byla super, okolo 3l. Co se týče úprav tak přepínače blinkrů se daly jiné a to je asi tak všechno.
Ze všech motorek mi přirostla k srdci nejvíc. Je to prostě stylovka.
Na technické ji borec obdivoval a chtěl po mě abych mu slíbil, že ji nikdy neprodám. Měl jsem ho poslechnout. Dnes bych ji už asi neprodal - je to už veterán a i slušná investice, ale touha po něčem zahraničním byla větší.

panela
panela napsal 17.12.16 v 21:20 8b.

S tím veteránem jsi trochu přestřelil, ale jednou bude. Taková motorka se neprodává. Za plasty u veterána -2b.

mirapulec
mirapulec napsal 17.12.16 v 17:56 9b.

Věčná škoda prodat takovou fešandu .Bodík dolu za zrcátka a samolepky