Kawasaki KLE 500 (1993)

Vlastník dadanek1999
Vloženo 14.12.2016
Aktualizováno 1.12.2020

Vloženo: 08.02.2018, Uskutečněno: 08.02.2018, Stav tachometru: 44552 km, Zhlédnuto: 30x

Ha, že už jste si mysleli, že jsem na motorce vše udělal a teď už jen užívám a jezdím? Haha Přes zimu jsem měl práce dost, tak nebyl čas to sepisovat jednotlivě.

Tak co se vlastně na motorce dělalo?
- výměna převodových kol + nové segrovky, nová těsnění při skládání, nové těsnění olejové hadičky (rosilo) + olej a filtr + chladící kapalina
- zatmelený dekl spojky (od předchozího majitele zmáčklý a trochu rosil)
- výměna ložisek řízení + misky řízení
- seřízení ventilových vůlí
- čištění, mazání a dopnutí řetězu
- montáž zadního kufru
- montáž vyššího plexi
- repas předního brzdového třmene, nové destičky EBC HH + panceřovaná hadice
- nové zadní destičky EBC GG, výměna brzdovky
- repas startéru + nový startovací řetěz
- montáž voltmetru, nové nabíječky, vyhřívaných rukojetí - vše přes relé
- zabudování motonavigace
- výměna brzdové páčky a montáž blastrů

Ještě přijdou držáky bočních kufrů (byť k nim půjdou zatím jen brašny) a deflektor na plexi, pořád to zvedá vzduch málo. Celkově teď motorku připravuju na letní cestu Chorvatsko/Bosna s přítelkyní, tak ať mě v pořádku doveze

Přístrojovka teď:

fotopetrnovy (8) napsal 07.07.2020 v 08:56

Navitel? Já jsem ten kryt koupil sólo, a předělal na tom tom. Teď do řeším uchycení někam pod plexi. Nechci na přísavky, ale napevno. Dobře ji máš vymazlenou

• Schránka na nářadí a držáky kanystrů

Made by táta :-) Oboje z hliníkových jeklů. Kanystry jsou na vodu - jedem na dovolenou dva, takže na vaření a pití docela spotřebujem. A nechtěl jsem vozit petky v kufru kvuli hmotnosti, takhle jsem dostal nějakou váhu

Vloženo: 08.07.2020
    Uskutečněno: 08.07.2020
  • Výroba rozšíření stojánku

Hliníková destička 60x80x5 cca 22 Kč, čtyři šrouby, pár podložek, matky a silnější pružina ze strojních součástek za cca 55 Kč. Jo a jedna součástka z merkuru = bez nákladů. Zároveň proběhlo dotažní rozjetého “U” na stoj

Vloženo: 05.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Zimní údržba

Příprava na letní trip, tedy úpravy a nějaký základní servis. Nový olejový filtr a olej (přešel jsem na 10W50 Repsol, výrazně ztišil zvuky z převodovky), proplach chlazení čističem a nová náplň, seřízení ventilů a seříze

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2020