renocar_unor

Kawasaki KLE 500 (1993)

Vlastník dadanek1999
Vloženo 14.12.2016
Aktualizováno 1.12.2020

Vloženo: 09.04.2017, Uskutečněno: 09.04.2017, Stav tachometru: 38622 km, Zhlédnuto: 12x

Dneska třicátý zápis do deníku. Jak "výroční". Na co jiného to využít, než na první start mašiny? Po přečtení nadpisu asi budete trochu v rozpacích, jak to vlastně je, takže to řeknu rovnou. Jo, jede to. Nějak se ten motor rozjel, ale tím bychom tak končili. Jo, a má to luxusní zvuk, to bych neopomněl, aspoň nějaký pozitivum

Suma sumárum, sice jsem se kilák svezl, ale je něco v prdeli asi v karbecích, teda, doufám, že je to jen v karbecích, benzín prosakuje přepadem a celý je to nějaký nepravidelný, jeden válec jak kdyby nepálil, druhej zas bohatej jak kráva... Musím napsat na fórum, docela by mě zajímal názor ostatních.. Takže proto takový nešťastný, byť "úspěšný" start... Ale asi by byl zázrak, kdyby bylo napoprvé vše OK..

Kdo by si chtěl tu lehce nepravidelnou krásu z prvního startu poslechnout...

dadanek1999 (1) napsal 10.04.2017 v 10:57

Poklepal jsem je rukojeti sroubovaku, zlepsilo se to, ale furt to slo (byt velmi obtizne) profouknout. Jehly do karbu i nove vzduchove sroubky s o krouzky uz mam objednane. Pry nepali jeden valec, tak doufejme, ze je to jen smesi nebo svici...

Slávek-TDM (117) napsal 10.04.2017 v 09:12

Jestli ti tece benzin prepadem, tak ti zrejme visi plovak nebo jehlovej ventil. Zkus karbce lehce poklepat gumovym nebo velmi opatrne normalnim kladivkem.

• Schránka na nářadí a držáky kanystrů

Made by táta :-) Oboje z hliníkových jeklů. Kanystry jsou na vodu - jedem na dovolenou dva, takže na vaření a pití docela spotřebujem. A nechtěl jsem vozit petky v kufru kvuli hmotnosti, takhle jsem dostal nějakou váhu

Vloženo: 08.07.2020
    Uskutečněno: 08.07.2020
  • Výroba rozšíření stojánku

Hliníková destička 60x80x5 cca 22 Kč, čtyři šrouby, pár podložek, matky a silnější pružina ze strojních součástek za cca 55 Kč. Jo a jedna součástka z merkuru = bez nákladů. Zároveň proběhlo dotažní rozjetého “U” na stoj

Vloženo: 05.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Zimní údržba

Příprava na letní trip, tedy úpravy a nějaký základní servis. Nový olejový filtr a olej (přešel jsem na 10W50 Repsol, výrazně ztišil zvuky z převodovky), proplach chlazení čističem a nová náplň, seřízení ventilů a seříze

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2020