ČZ 250/471 (1974)

Vlastník motovlk
Vloženo 14.12.2016
Aktualizováno 14.12.2016

Naskytla se mi koupě ČZ 471.00 od známého . Zajel jsem se na ní mrknout a bylo mi hned jasný , že ji beru .

První dojmy - Dnes došly papíry , tak jsem ji musel projet . Jízdní vlastnosti , no je to stará motorka , ale ujde to . Brzdy dvouklíčový přední i zadní - to někdo potunil předemnou . Sice při první vyjížďce klouzala spojka , občas vynechala jiskra , ale i tak je znát , že motor bude živej . Teď to do jara poladit do spolehlivosti a časem by mohl přijít novej lak . Nejspíš kombinace světlý / tmavý zelený ta tomu moc sluší .

Dál zatím nic - je venku hnusně , tak to nebudu tahat v tom bordelu .
Dál zatím nic - je venku hnusně , tak to nebudu tahat v tom bordelu . Dál zatím nic - je venku hnusně , tak to nebudu tahat v tom bordelu . Dál zatím nic - je venku hnusně , tak to nebudu tahat v tom bordelu . Dál zatím nic - je venku hnusně , tak to nebudu tahat v tom bordelu .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 12.11.23 v 21:43 10b.

Tak tuhle jsem v osmdesátých letech měl v zeleno zelené barvě. Dvouklíč vzadu jsem si dal sám a přidal druhý kohout do nádrže. Další úprava bylo uzamykací víčko nádrže ze škodovky 120. Přední světlo z 350 634 a skončila v černé tabulové barvě. Tahle motorka byla jedna z mála, která se mnou přežila má telecí léta a nepoložil jsem ji. Obdivuji původní stav, po tom, co jsme s mašinami dělali v mládí. Máš opravdu kliku na pěkný stroj. Kdo ví kde skončila ta moje.

pp377
pp377 napsal 16.12.16 v 11:54 10b.

Gratuluji ke koupi. Ať Ti jezdí o 106!

Dolin
Dolin napsal 14.12.16 v 23:13 10b.

Hezký stav!!!

A vítej do klubu "občas vynechala jiskra" - já už vyměnil skoro všecko a jeden válec nejede furt :D