Honda XL 600V Transalp (1996)

Vlastník Lubin72
Vloženo 10.12.2016
Aktualizováno 4.4.2021

Motorku jsem koupil jako základ, bez výbavy. Postupně vyhledávám doplňky a originál věci. A mám představu o jiné barvě.

Aprilia Pegaso 600: Je to jednoválec a ve dvouválci vidím jistotu

První dojmy - První dojmy byly skvělé, po 20ti letech jsme na ní zase seděl. Kdysi jsem měl r.v.88 a nikdy jsem na ni nedal dopustit, takže volba byla jasná.

Motorku bych doporučil pro - Já bych ji doporučil všem, zkusit se má všechno.

Doplňky na motorce - Po zimě 2016 jsem doplnil padací rámy, držáky kufru, přídavná čínská světla a v neposlední řadě USB konektor s hodinami a stavem dobíjení. Nyní čekám na boční kufry a centrální stojan.

Tento stroj jsme si vybral, protože jsem jej již vlastnil před několika lety. Byla vždy spolehlivá a vzhledově zajímavá. Byl jsem vždy zatížený na cestovní endura. Po koupi jsem měl drobné nedostatky, ale ty jsem během pár dní odstranil. Kdo čte recenze, tak bude vědět, že CDI u straších modelů zlobí, takže jsem koupil od ignetechu nové, a vše je v naprostém pořádku. Také sedlo po tolika letech je popraskané. Čeká mě oprava, a měnil bych už jen proto, že originál sedlo klouže a spolujezdce máte neustále na krku. Více zkušeností s touto motorkou zatím nemám.

Oryy
Oryy napsal 27.04.17 v 10:18 10b.

Krásná motorka, at slouží, jinak jako bych ji už někde viděl

Lubin72
Lubin72 napsal 06.04.17 v 19:29

Díky, jsem spokojen, vyměnil jsem cdi a už jezdí na 100 procent. Jinak se rád přidám.

SERZO
SERZO napsal 06.04.17 v 13:21 10b.

Pekná a spľahlivá Motorka...
Tiež som o nej uvažoval ale nakoniec vyhrala Tenerka..
Samozrejme dávam 10b. Zároveň ŤA pozývam do skupiny ,,Staré ale poctivé Endurá'' . Až budeš mať nájdeš tu na stránke...

Skrblík72
Skrblík72 napsal 06.04.17 v 11:47 10b.

Nazdar švagře
Tak ať nám ty naše mašiny co nejdéle jezdí na 99.9%,to by šlo .
Už se těším na společné vyjížďky Skrblík72

TONY2929
TONY2929 napsal 13.02.17 v 08:31 10b.