Moto Guzzi Griso 1100 (2008)

Vlastník roulant
Vloženo 6.12.2016
Aktualizováno 7.12.2016

Překrásná oranžová krisa, kterou ocení jen opravdoví znalci s dobrým vkusem!

První dojmy - První dojmy? To mi hlava nebere, to Griso pocitově váží snad polovinu váhy než Breva, co jsem měl předtím.

Vyjmenovávat vám tisíce kladů fakt nebudu, vše na Grisu je užasné a dokonalé, teda kromě toho originálního trombonu, kterému taliáni říkají výfuk Naštěstí se dělá pěkný doplňkový termix, zvukový projev vzlétajícího bombardéru je návykový. Zkrátka není nad ten starej a dobrej, létama ověřenej dvouventilovej 11kovej rabiják...
Vznesu ještě dotaz na všechny majitele Grisa SE, klidně se někdo zastavte na kafe. V nestřežený okamžik vyměním moje kola za vaše, bohužel postrádám dráty a sere mě to!!

alterego
alterego napsal 17.06.19 v 00:16 10b.

Melich76
Melich76 napsal 23.12.16 v 19:08 10b.

...jé Griso. Taky jedno náhodou mám a nebydlím zas tak daleko. takže kdybys třeba chtěl společně natrhat pár jarních kilometrů...? Jen tě zklamu, nemám drátěný kola a tak domů pojedem každý po svých

Tuck
Tuck napsal 21.12.16 v 23:20 8b.

Griso 1100 je moje nejoblibenejsi "goose", obzvlaste pak v cervene barve. A starsi 1050 motor s chrastici suchou spojkou je mnohem vetsi sranda nez ucesanejsi nova dvanactistovka (mam tuhle kombinaci na Stelviu a tak mluvim z vlastni zkusenosti).
Letos jsem si svoje Griso vzal na sjezd do Sturgis v Dakote; snad jedina guzzina na 30 000 H&D. Moto Guzzi tam melo predvadecku; nechali me zadarmo parkovat u stanu na VIP parking a vyzkousel jsem si V9 Roamer a V7 Stornello (limitovana edice 1000 ks). Stornello me uchvatilo, V9 - jsem tak trochu rozpacitej. Asi jsem mel zkusit Bobber.
Dal bych deset bodu za cervenou ( nebo za za Tenni zelenou 1200 SE).

kuzmič
kuzmič napsal 13.12.16 v 00:09 10b.

Nooo... paráda veliká, návyková...

dzarmil
dzarmil napsal 12.12.16 v 16:54 10b.

GRISO je nádherná motorka v jakékoliv barvě,určitě nejvíc charizmatická motorka této doby .Co jiného popřát než radost a požitek z jízdy .