Kawasaki VN 900 Custom (2008)

Vlastník OHO
Vloženo 4.12.2016
Aktualizováno 10.11.2017

Téměř funglovka. TOP stav. Je to velká změna. Dříve jsem měl Horneta a rozhodl jsem se pro opravdovou klasiku.

První dojmy - Byla to láska na první pohled. S čistým svědomím můžu říci, že se jedná o novou motorku. Najeto 4700km a stav a vzhled tomu opravdu odpovídá. Motocykl má naprosto průhlednou historii a byla koupena jako nová od dealera v ČR. Dojmy z jízdy asi až na jaře 2017

Doplňky na motorce - Tak jsem přidal hodinky na řídítka a krásného skulla na přední blatník.

Na této morotce nemám zatím nic najeto. Více zkušeností budu mít po další sezóně 2017.

tepr
tepr napsal 11.11.17 v 18:57 10b.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 11.11.17 v 10:59 10b.

Krásný stroj včetně doplňků, hodně štěstí.

OHO
OHO napsal 10.11.17 v 20:41

Ahojte všichni příznivci této krásné motorky od Kawy. Letos jsem najezdil asi 5000km. Pro někoho málo pro mě na první sezónu asi tak akorát. S motorkou jsem spokojenej maximálně. Jízdní vlastnosti předčily mé očekávání a to i při jízdě s baťůžkem na zadním sedadle. Pár koníků na víc by asi neuškodilo, ale dá se v pohodě jezdit i s výkonem, který tento motor má. Odměnou je nízká spotřeba a to v sólo jízdě 4 litry na sto a ve dvou 4,2l. Když se chce tak se z něj nechá udělat nedýchavičný sprinter. Myslím že 150km/h je na tento typ motorky až až. Na sklonku zimy jsem vyměnil zrcítka za více stylové a přikurtoval big brašny. Tak se teším na další sezónu a Vám všem přeji krátkou zimu a mraky krásných kiláků s vůní benzínu a rozehřátého asfaltu v příští sezóně.

diablo1101
diablo1101 napsal 08.08.17 v 00:11 10b.

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 16:28 10b.