Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2010)

Vlastník Attila31
Vloženo 3.12.2016
Aktualizováno 3.12.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

kudrlik
kudrlik napsal 09.02.17 v 13:17 10b.

Mig_35 srovnává nejnižší cenu BMW s nejvyšší Stelvia, což je trochu mimo mísu.
Srovnávat tyhle motorky vůbec nejde.
Pokud jde člověk i do terénu, pak BMW, ale to už není o 40 tisíc dražší, ale o 120.
Pokud je to jen na silnici, ta není třeba všech možných vylomenin co má BMW a rozdíl je menší, ale na bávo musíš dokoupit kufry, které jsou u Stelvia NTX v ceně a i ty kufry má bávo předražené (nehledě k tomu že akkční ceny Stelvia jsou 360-370 tisíc).
Nicméně stejně rozhodne srdce - pro mne je to Guzina, ale uznávám, že GS je všestrannější, ale jelikož jedu do terénu maximálně po louce na srazu, tak nemám co řešit.

Tuck
Tuck napsal 21.12.16 v 23:38 9b.

U nas v Alberte stoji Stelvio tak 16 000 $, GS okolo triceti. Chtel jsem koupit BMW, koupil jsem Stelvio, Cali 1400 Custom a jeste me zbylo pres tisic dolaru na doplnky.

BMW ma silnejsi motor a elektronicky nastavovaci suspension. U Grisa musite pouzit klic a sroubovak. Ovsem, kdyz si to nastavite spravne, tak se toho nemusite roky dotykat. Pridavna svetla jsou u Guzzi rovnez nic moc, vetsina lidi je meni za H4 nebo neco podobneho (ja jsem pouzil Autotemp LED) a problem vyresen.
Co se vykonu tyce, moje Stelvio s kufry udela snadno 200 km/h - o vice se nehodlam pokouset. Do prudkeho stoupani v Rockies jedu na dalnici 130 a nemusim podradit pri akceleraci. Pro starsiho pana je to vic nez dost.
Pro komfortni svezeni neni nad Stelvio - a s tim moji KTM, Triumph, Yamaha a BMW jezdici kamosi plne souhlasi. Proste - KTM je motocyklovy Porsche Carrera, Stelvio MB S class.

radek89
radek89 napsal 15.12.16 v 09:16 10b.

Zajímavá motorka a predraženy GSa brzo už nikdo nebude chtět až bude víc moto této kategorie

Mig_35
Mig_35 napsal 10.12.16 v 00:41 10b.

Tvůj koment mně přinutil kouknout se do inzerce. Nové, nepoužité Stelvio vidím za akční cenu 410 tisíc Kč. GS stojí o cca 40 tisíc víc, tj. 450-460 tisíc Kč. V této ceně je semiaktivní podvozek, ESA.
Předražená konkurence? Ani ne, prostě si jen GS drží víc cenu. Proto, když kupuješ ojetý, pořídíš Stelvio nejspíš levněji a máš pocit, že GS je "předražená konkurence". Ve skutečnosti se zdá, že předražené je Stelvio:)

dzarmil
dzarmil napsal 04.12.16 v 21:17 10b.

Určitě dobrá volba,takže vítej do světa MOTO GUZZI .Přeju radost a požitek z jízdy .

kuzmič
kuzmič napsal 03.12.16 v 19:44 8b.

Parádní návykový stroj

Podas
Podas napsal 03.12.16 v 17:31 10b.

Tak ať ti dělá radost. Je to dobrá Kozza.

spike-cz
spike-cz napsal 03.12.16 v 16:28 10b.

Gratuluju ke koupi, protože stelivo se musí zažít a užít. A na tuhle jsem se ve Znojmě koukal. Ať slouží dlouho a dobře, kolama dolů v další sezoně.

Akorát přidej víc fotek, vedenej deník taky není na závadu. Někde na cestách na viděnou