renocar_unor

BMW R 1100 RT (1997)

Vlastník goldrex
Vloženo 2.12.2016
Aktualizováno 2.12.2016

Po 25 letech z Jawy rovnou na BMW. Byla to láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - První jízda byla trochu otukávací .Zvykal jsem si na ni,pak jsem požádal kamarada Paťu zkušeného motorkáře jestli by ji nepřevezl domu.Jelikož moje mytocyklistické vgybavení odešlo spolu s Jawou.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil těm kteří chtějí mit kompfort a pohodlí při cestování i zároven silný stroj při větší zátěži za přijatelnou cenu.BMW je imič a stará poctivá práce.

Doplňky na motorce - Motorka je vybavena standartními cestovnímy doplnky ,vyhřivané rukojeti ,teple ofuky jezdce při chladném počasí,abs,3x kufr,zasuvka na mobil(navigaci),ukazetel zařazené rychlosti,teploměr motoru,ukazatel stavu paliva.

Moje první zkušenost s motkou byla při jizdě na evidenční prohlidku .Motorka je na muj vkus trochu těžká ,ale to se zahy ztratilo moje poslední zkušenost byla se 150 kg Jawou.Ovladatelnost byla velmi dobrá při testech na mistním letišti dalo se s ní velmi dobře manevrovat a váha se ztratí hned při rozjezdu.spolujezdce jsem zatim nezkoušel vzhledem k to mu že si na ni teprve zvykám.Motka je vybavená 3 kufry tak uložného prostoru je spousta.Do terenu bych se s RT radši nepouštěl vzhledem ke svoji váze při zapadnutí bych asi potreboval naviják ,ale šotolinu klidně zvládne.
Při své vizáži motorka jasně určuje k čemu je stvořená, sportovní cestovní jizda .
Dost mě překvapilo ,že motorka měla už předemnou čtyři jezdce a je ve velmi dobrém stavu.

Sith
Sith napsal 22.04.19 v 14:47 10b.

sou to nezničitelný mazlové...tak hlavně bez nehod

lonza
lonza napsal 16.12.17 v 09:20 10b.

krása,ať slouží,samo že za 10b.

Pumposz
Pumposz napsal 26.11.17 v 12:37 10b.

Poctivá práce a neskutečnej parník V tehle barvě NEJ!!!

x_dudo_x
x_dudo_x napsal 21.03.17 v 14:35 10b.

Nádherný kus motorky!

collector
collector napsal 15.02.17 v 23:35 10b.

Nádherný krasavec