renocar_unor

Honda CTX 700 (2016)

Vlastník Gandalf007
Vloženo 30.11.2016
Aktualizováno 19.11.2019

Vloženo: 19.04.2017, Uskutečněno: 19.04.2017, Stav tachometru: 1200 km, Zhlédnuto: 33x

Konečně mi z Bikers Crown dorazil origo nosič Shad určený pro tento motocykl. Mám z dřívějška kufr SH 49, tak jsem chtěl sjednotit držáky na obou strojích a kufr přehazovat dle potřeby, tedy než se mi bude chtít vyhodit dalších pár tisíc za druhý kufr
Nosič i s plotnou jsem pořídil v Bikers Crown, jako autorizovaném importérovi této španělské značky. Montáž byla snadná. Jediným oříškem bylo povolení čtyř původních šroubů dvojice madel vzadu po stranách sedla. Tak utažené šrouby jsem ještě neviděl. Ohnul jsem jednu tyčku poměrně kvalitního nářadí a nakonec jsem do jednoduchého imbusu mlátil kladivem až postupně všechny povolily. U nosiče byla sada jiných distančních podložek i delších šroubů a pak už to šlo vše skoro po másle.

• Centrální stojan - montáž

Tak jsem se konečně rozhoupal a po roce laborování a pokusů s různými stojany u prodejců, jsem se nakonec rozhodl pro klasický montovaný centrální stojan. Montáž je celkem jednoduchá i pro laika, jakým jsem já. Víceméně

Vloženo: 28.01.2019
    Uskutečněno: 26.01.2019
  • 1. servisní prohlídka po 1000 km

Servisní limit jsem sice mírně přetáhl, ale stále v rámci dohodnuté tolerance. Servis byl poměrně jednoduchý - všeobecná kontrola a prohlídka, výměna mot. oleje, mot. filtru a filtru převodovky. Největší položkou byl mot

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.04.2017
    Uskutečněno: 11.04.2017
  • Plexi Puig

Malý proužek plexi mi přišel k smíchu a bylo jasné, že ho vystřídá něco většího. Rozhodl jsem se pro turistické plexi od Puig za 2400 Kč. Montáž jde v pohodě provést doma jen se základním nářadím. Názorně je to vyobraze

Vloženo: 31.03.2017
    Uskutečněno: 01.03.2017