renocar_unor

Vlastník Honza_Kutil
Vloženo 29.11.2016
Aktualizováno 29.11.2016

Montáž padacích rámů kufrů

Vloženo: 27.01.2017, Uskutečněno: 27.01.2017, Stav tachometru: 7200 km, Zhlédnuto: 36x

Po zakončení sezony jsem začal přemýšlet o padacích rámech pro kufry a to z toho důvodu že jednou člověk nějakým způsobem ztratí rovnováhu a už leží myslím že se to stalo snad každému a tak raději odřu trubku než-li kufr který by mohl prasknout.

Volba padla na Wunderlich protože už jsem před časem pořídil padací rámy kolem boxera který je dost na ráně tak jsem chtěl aby byl chráněný.

26.1.2017 konečně přišel očekávaný balík s rámy ale jelikož jsem neměl moc času tak jsem montáž odložil na následující den.

Následující den jsem přišel brzy z práce tak jsem nelenil motorku vytáhl z garáže a začal jsem s montáží rámů.Samotná montáž mi zabrala cca hodinku práce protože je to velmi jednoduché a zvládne to úplně každý.

stačilo sundat kufr vyšroubovat spodní šroubek bočního plastu sundat držák stupačky spolujezdce vložit pod něj mezi kus který posléze drží rám na horním konci vyndat stupačku a pak se samotný rám přišroubuje 3mi šrouby a je hotovo.

Zde přikládám názorné video a samozřejmě že přikládám i vlastní fotky.

• Tank pad

Po několika dnech co jsem si pořídil nové RT čko jsem začal uvažovat o tank padu a do oka mi padl tank pad od firmy Wunderlich. Volba padla na právě tento z toho důvodu že je nalepený nejen na nádrži v oblasti kde se jí

Vloženo: 27.01.2017
    Uskutečněno: 30.06.2016