Ducati Monster 900 (i.e.) (2001)

Vlastník pejsek48
Vloženo 24.11.2016
Aktualizováno 24.11.2016

Italský chrastidlo od Ducati s jedinečným zvukovým projevem. No prostě srdcovka.

První dojmy - Když jsme si pro ni jel tak ihned po tom co jsme ji viděl bylo jasno. Tohle je ta pravá. Po tom co jsem na ni sedl hned mi padla do ruky. Jak jsem si ji osahal tak přišla řada na start. Po převalení motoru chytla a ten pocit snad ani nejde popsat, no prostě zvukový projev Ducatího dvouválu s laďákem a otevřeným krytem spojky je orgasmus pro uši.

Už od mala jsem o ni snil a jak se říká sny se mají plnit, takže to byla jasná volba. Motorka mi sedne i když jsem trochu většího vzrůstu. Někdo by mohl říct že to nemá výkon, ale mě to naprosto na tu mojí kochačku stačí. Když se ale objeví krásná klikatá silnice, kde se Monstřík cítí jako doma tak se nechá jet i svižně. S jeho hravostí a bezvadnym zvukovym projevem si jízdu náramně užijete. I ve městě se neztratí, sice se mu nižší rychlost a menší otáčky moc nelíbí a dá vám to nakopáváním do zadku najevo, tak se s nim krásně kličkuje mezi auty. No a její vzhled. Podle mého názoru se to Italům prostě povedlo nemám jí co vytknout a snad každej se za ní otočí i když se najdou jedinci co se jim nelíbí. Ale ty mi můžou víte co.. A jak je na tom se spolehlivostí? Už ji nějakou chvilku mám a po základnim servisu který byl: výměna řemenů, půlkroužků, seřízení ventilových vůlí, výměna oleje a svíček, což jsem zvládl i doma, (nic na tom neni když člověk ví jak funguje desmo a nemá obě ruce levý) tak si nemůžu vůbec stěžovat. Nikde mně nenechala. Akorát teda jedna už výrobní závada, nešla nastartovat na stojánku- vyřešeno baypásem přez čidlo neutrálu. Nechtěl jsem riskovat propojenim čidla stojánku rozjezd se sklopeným stojánkem. No a co víc napsat je to prostě moje srdcovka kterou nidky nedám z ruky.

Krakatau
Krakatau napsal 25.11.16 v 09:38 10b.

S tým zvukom máš úplnú pravdu.

danny3716
danny3716 napsal 24.11.16 v 21:38 10b.

supeeer !!!