Vespa LX 125 (2006)

Vlastník VeronikaPaul
Vloženo 22.11.2016
Aktualizováno 8.3.2018

Můj elegantní parťák za dobrodružstvím.

Vespa GTS 125: Více jsem se příkláněla k LX, která byla také více cenově dostupná.

První dojmy - Strašně jsem se těšila, až ji poprvé nastartuji a uslyším ten zvuk, protože koupit si Vespu bylo mým velkým snem a jakmile jsem na ni poprvé na zkušební projížďce usedla, věděla jsem, že se mi sen postupně zhmotňuje.

Motorku bych doporučil pro - Pro ženy i muže, ať už do města nebo na výlety a cestování. Vespa si najde své zájemce jak v dámském, tak i v pánském směru.

Tento skútr jsem si vybrala z toho důvodu, že mi padl na jednom motosalonu v Praze okamžitě do oka a líbila se mi jeho elegance, kvalita, provedení, ale také to, že v Itálii je Vespa známá jako Jawa u nás a Italové si ji velice cení.

Ovladatelnost se Vespy mění hlavně na terénu a povrchu. Hlavně dlažební kostky, písek, kamínky, štěrk, mokrá silnice i bahno nedělají motocyklu moc dobře a může to být ve vyšší rychlosti také dosti nebezpečné, proto na cestách opatrně!

Cestovat se s Vespou určitě dá. Úložný prostor najdeme pod sedlem (velikostně se tam vejde jedna helma), můžete si také dokoupit přední i zadní nosič, popřípadě i kufr, kam můžete svůj náklad uložit.

Čadil
Čadil napsal 31.03.18 v 09:03 10b.

pěkná

O.N.E.
O.N.E. napsal 05.02.18 v 19:13 10b.

Krásný

mandoska71
mandoska71 napsal 29.04.17 v 13:15

Slušíte si vzájemně.Přejí Vám oběma moc krásných společných zážitků. 10b

Delta
Delta napsal 08.02.17 v 19:38 10b.

hofi01
hofi01 napsal 26.01.17 v 11:35 10b.

Pěkný stylový skútr a dačický zámek taky