Honda VFR 1200X Crosstourer (2016)

Vlastník Všudezdejší
Vloženo 22.11.2016
Aktualizováno 4.9.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 34 záznamů

Všudezdejší napsal 07.11.17 v 15:07

Ahoj a díky! To doufám, i když už teď mám Káťu a Crossík se přestěhoval k bráchovi. I tak na něj nedám dopustit samozřejmě

Miloš63
Miloš63 napsal 07.11.17 v 14:43 10b.

Pěkná mašinka i na podzimní polet do Kralovic na kávičku.Doufám,že na jaře to společně provětráme někam dál,než jen kolem komína.

flame4fun
flame4fun napsal 27.07.17 v 08:38 10b.

Krásny stroj Užívaj k spokojnosti

mildafleck
mildafleck napsal 26.07.17 v 22:25 10b.

Jo taky pěkná mašina taky jsem po něm pokukoval.Jinak AutoJarov doporučuji...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:35 10b.

David76_JC
David76_JC napsal 12.03.17 v 21:25 10b.

Moc pěkná 👍

Myschan
Myschan napsal 12.03.17 v 16:33 10b.

Gratulace. A motorka má být červená

Všudezdejší napsal 28.02.17 v 17:23

pro StB: Díky za komentář Včera jsem měl možnost se poprvé po zimě na chvilku svézt a zatím paráda Přecházel jsem také z CBF1000 a znám tady již více lidí, kteří z ní na CT přešli. To je snad nějaký povinný evoluční krok, nebo co? Tak doufám, že nebudeš výjimka Oproti CBF zatím opravdu majestátní vysoký posaz a široká řídítka. Ovladatelnost snad ještě lepší. Na druhou stranu na manipulaci těžká kráva Motor má nádherný projev, ale v nízkých otáčkách oproti CBF občas poněkud ucukaný (asi za to může trochu i kardan). Jinak zatím nadšení

StB
StB napsal 28.02.17 v 16:50

Až budu velkej, tak se taky vrátím k V4 a s kardanem Krásná barevná kombinace a celej stroj.
Jaro se blíží, tak ať to frčí a hodně šťastných kilometrů.

XLV
XLV napsal 15.01.17 v 08:12 10b.

Moc hezká motorka. Na silničky okolo Rakovníka a dál směrem na západ, kam osobně moc rád jezdím, je vzhledem ke kvalitě povrchu jako dělaná.

accumulator
accumulator napsal 08.01.17 v 16:53 10b.

Asi nejhezčí barevná kombinace na Crosstoureru Ať slouží a vytváří rohlík pod helmou

Všudezdejší napsal 29.11.16 v 20:28

Moc díky! Vidím, co "soudruh" to názor! Určitě dobré slyšet od více lidí a chápu, že všechno je relativní. Pro mě byla neuvěřitelně hodná motorka (ovšem určitě ne bezzubá) moje předchozí CBF1000. Myslím, že tahle, díky koncepci motoru, bude přeci jen o kousek drsnější. O tom rámu jsem právě slyšel také a bude to pro mě trochu dilema. Buď originál Hondí, který zřejmě ne moc dobře funguje, ale je podle mého názoru hezčí a nebo GIVI, který není tak hezký, ale funguje prý lépe No, mám ještě celou zimu na přemýšlení

tor060
tor060 napsal 29.11.16 v 20:01 10b.

Dobrá volba ! Krásná barva ! Na cestování je jak dělaná. .Tomu přede mnou( Fransoa ) nevěř,hodný motor ?? Ať si vypne kontrolu trakce a pak mluví ! Co by čekal když ji má zaplou.K těm padákum - musíš koupit třeba od givi nebo podobné, origo od Hondy je jenom na držení světel a za moc peněz.
Jinak přeji hodně km a hlavně kolama dolů

Skydma
Skydma napsal 29.11.16 v 18:13 10b.

Oslava se opravdu podařila.

Všudezdejší napsal 29.11.16 v 16:48

Díky moc! Dle Hondy má tento ročník kardan už vyřešený. Oproti předchozí verzi jsou tam nějaké drobné úpravy jako vyšší jednoduše stavitelné plexi, 12V zásuvka ve standardu, víc úrovní kontroly trakce a co vím tak i trochu jiné sedlo. Jako první se na jaře chystám řešit centrální stojan, pak se uvidí co dál. Padací rám nevím, slyšel jsem, že zase tak moc nefunguje a je to spíš držák na ta přídavná světla. Máš s ním už nějaké zkušenosti? Dokáže něco zachránit?

Fransoa
Fransoa napsal 29.11.16 v 16:12 10b.

Krásné CT-éčko. Doufám, že tyhle nové kousky už nemusí na svolávačku kvůli kardanu Jinak určitě budeš spokojený. Tak hodnou motorku jsem ještě neměl. Letos jsem byl v Dolomitech a i když jsem to na výjezdu z vraceček rval co to šlo, tak zadní kolo utrhneš na zlomek vteřiny, pak to převezme kontrola trakce a umravní celý proces Po další zatáčku full gas na brzdy kopnout za jedna a znova... prostě samá pozitiva a sociální jistoty. Jen ta váha hned dokup padací rám, páč je otázka času kdy lehne. Většinou je to v nulové rychlosti. Suma sumárum , dobrá volba ať jezdí.

Všudezdejší napsal 26.11.16 v 09:46

Trpělivost (nejen) růže přináší! Tak dlouho jsem ti opakoval, že ho chceš vlastně prodat, až si to udělal! Já jsem nadšen a doufám, že i ty budeš z tý tvojí nový oranžový kachny

Clint
Clint napsal 25.11.16 v 22:20 10b.

No já nemůžu dávat jiné hodnocení ne deset, pač by mě brášule zastřelil Co mám povídat, tak dlouho mě prosil, abych mu ji prodal, až jsem k tomu svolil. Dokonce v noci chodil tajně koukat na naši zahradu do okna domku, kde jsem ji parkoval a chystal se tam i přespávat do rána

Wurst
Wurst napsal 24.11.16 v 15:31 10b.

Krásná barevná kombinace ročníků 2016. Jinak jsem stejně jako ty přecházel na Crosse z CBF1000 Tak si ho užívej, bude ti určitě přinášet jen samou radost a úžasné pocity z jízdy! Jasných 10

greydog
greydog napsal 23.11.16 v 18:43 10b.

Všudezdejší napsal 23.11.16 v 13:21

Díky všem za hodnocení a díky za přání!
pro nobady: CBF mi bylo opravdu líto, protože ta mašina mě v ničem nezklamala a byla bezva parťák! Nicméně na moji výšku (189cm) už byla docela na hraně. Tohle je přeci jen jiná káva

31081
31081 napsal 23.11.16 v 07:49 10b.

Vypadá nádherně

fuč
fuč napsal 23.11.16 v 06:47 10b.

V červené barvě je to fakt velká parádnice. Přeji spoustu šťastných kilometrů.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 22.11.16 v 22:19 10b.

jasných 10

nobady
nobady napsal 22.11.16 v 22:08 10b.

Takže změna je život (jo CBF není úplně pro čahouny ),mohutná a parádní spolehlivá mašina, ať slouží!!

Toman87
Toman87 napsal 22.11.16 v 19:31 10b.

Krásnej stroj

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.11.16 v 18:59 10b.

Mooooc pěknej kousek

wsbk
wsbk napsal 22.11.16 v 18:22 10b.

Sete
Sete napsal 22.11.16 v 18:08 10b.

Móóóc pěkná

Všudezdejší napsal 22.11.16 v 15:00

Tak mě osobně to zase tak trápit nemusí , ale jak znám bráchu, než něco koupí, pročítá všechno možný i nemožný Každopádně vyřídím

Zelinář napsal 22.11.16 v 14:26

Je to mesic zpatky, tak na foru velke tema a shaneni co nejvetsiho poctu majitelu 1190tek ohledne stejnejch problemu (kotouce, krk rizeni, prevodovka). Hledej na foru, dal to tam uzivatel nick Eso Rimmer. Cele jsem to procital a asi bych z toho nebyl nadsenej. Neber to jako haneni KTM, jen me to zarazilo...

Všudezdejší napsal 22.11.16 v 14:17

Díky Popravdě, trošku jsem to čekal už od počátku a vlastně i trochu doufal, že mě tím donutí udělat změnu Každopádně u bráchy to teď vypadá na KTM 1190 Adventure, jestli to můžu prásknout

Zelinář
Zelinář napsal 22.11.16 v 14:11 10b.

Body!

Zelinář napsal 22.11.16 v 14:11

On ti ji bracha buchnul? Koukam, taky nevi co chce...jako ja .
At slouzi