Ducati 999 (2005)

Vlastník svahilec
Vloženo 22.11.2016
Aktualizováno 29.12.2019

Nádherný bajk, radost řídit. Líbí se mi její jinakost.

Ducati 1098 S: 999 je hezčí

První dojmy - Krásná Jede rychle Skvěle brzdí

Doplňky na motorce - http://www.ducati.motocentrum.cz/

Prostě jsem ji "potřeboval". Po uvedení na trh o ní všechny časopisy pěly ódy, ale pro studenta to bylo sci-fi. No a dneska je v garáži, neuvěřitelný. Jízdní vlastnosti odpovídají závodnímu zaměření, o tom asi z pohledu konzumenta amatéra nemá ani moc cenu psát. Spíš mě překvapilo, jak příjemná a čitelná je testastretta, čekal jsem od superbiku větší peklo, ale jsem za to ve finále rád. Tím nechci říct, že je to user friendly motorka. Troufám si tvrdit, že kdo nemá moc naježdíno a není zrovna talent na jednostopá vozidla, tak pro toho bude nebezpečná. Zvláště při absenci jakýchkoliv elektronických pomahačů. Vo tom riziku a nebezpečí ale podle mě to motorkaření tak trochu je.

Něco málo jsem najel a jakožto naháčař jsem fakt spoky. Motorka je přesná a dost rychlá, zvláště v mých rukou, že. :)

Momentálně je u pana Poláška na servisu ve 20 tis. Snad bude rychle hotová, ať můžu drandit. Se těšim, jak dítko na vánoční dárky. Bude mít spojkový váleček, aby se lépe řadilo, Spark evo 2 full kitt, filtry a mapu, aby to lépe znělo, lehký setrvačník a spojkový koš, aby se to lépe vytáčelo, rozetu nějaký ten zub větší, aby to lépe táhlo a monopost, aby to lépe vypadalo.

Po absolvování asi 2500 km na dovolené v Alpách mi v Linzi odešla volnoběžka a to tak, že se poškodil startér, to vše asi v 19 tis. Zbytek dovolené na odtahovce. Jestli na tom mělo podíl odlehčení setrcáku a odlehčená spojka, je diskutabilní. Každopádně motorka by měla být už ok a tak si ji můžu dál užívat. Už se těším na další sezónu.

Moc jsem nenajezdil, furt se posírá. Díky chybějící podložce, co pan Gregor v ČB zapomněl, měním znovu volnoběžku, ložiska, startér a nový lehký setrvák, díky fakt.

Snad vás kluci budu moct zdravit ve 2020. Hezký nový rok, motorokáři.

svahilec
svahilec napsal 21.03.18 v 17:17

tomcruise77: Jakej supersprt, to je přece cestovní motorka

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.03.18 v 06:01 10b.

Krásný stroj, dávám 10b, ale nevidím smysl v kombinaci suprsportu a postraních kufrů

mar36
mar36 napsal 04.04.17 v 22:33 10b.

Dobrá volba, to je jasný
Dej pak víc fotek a ať ti dobře slouží

Neil100
Neil100 napsal 22.03.17 v 15:27 10b.

Ahoj - mam taky 999 a jsem z HK co se někde potkat?

H.

danny3716
danny3716 napsal 29.11.16 v 20:45 10b.

jojo skvělý stroj