Ducati 999 (2004)

Vlastník svahilec
Vloženo 22.11.2016
Aktualizováno 7.2.2022

Nádherný bajk, radost řídit. Líbí se mi její jinakost.

Ducati 1098 S: 999 je hezčí

První dojmy - Krásná Jede rychle Skvěle brzdí

Doplňky na motorce - http://www.ducati.motocentrum.cz/

Prostě jsem ji "potřeboval". Po uvedení na trh o ní všechny časopisy pěly ódy, ale pro studenta to bylo sci-fi. No a dneska je v garáži, neuvěřitelný. Jízdní vlastnosti odpovídají závodnímu zaměření, takže je to tvrdý a když netaháš, tak to bolí. Váha na rukou, skrčenej jak v lámacím kole.

V tovární verzi jde spojka ztuha, což je řešitelné (viz dále). Brzdy jsou dostatečné,

Na posledním pravidelném servisu byla trochu upravená - spojkový váleček, aby se lépe řadilo, Spark evo 2 full kitt, filtry a mapu, aby to lépe znělo, lehký setrvačník a odlehčený spojkový koš, aby se to lépe vytáčelo, rozetu o nějaký ten zub větší a pastorek o zub menší, aby to lépe táhlo.

Časem se stala z biposto monopostem, protože debil nedokážu odmítnout babu, která se chce svézt, ale při jízdě ve dvou trpím a protože se chceš hovado předvádět...no prostě monoposto to vyřešilo. Hlavně šlo o vzhled.

Něco málo jsem najel a čeká mě další desmo servis. Tentokrát už nebudu troškařit. Posunu to směrem k S verzi, tedy zlatý švédy dopředu i dozadu, reverzní rychlořazení, které snad vyřeší (můj) problém s falešným neutrálem mezi 5. a 6. A taky je kurva lákavý to sázet bez hnutí pravé a levé ruky. Pak teda si taky chci nadělit vysokokompresní písty. Motorka má najeto něco málo přes 20 tis., tak to ještě nejakej km ustojí. Možná pro sichr seženu náhradní motor na důchod :) Nakonec bych chtěl ještě nějaký fajnový čalounění sedla, tak jestli tohle někdo bude číst a má tip, tak sem s ním. Alcanataru asi ne, potřebuješ se na tom hejbat, ale nevím nemám zkušenosti, jen z auta, ale tam nevysedávám a nejezdím v kůži.

Fotky nemám aktuální, páč mám rozbitej foťák (letěl přes zahradu) a mobilem nefotím. Až to bude po servisu, tak to asi vyblejsknu, ať můžete taky slintat.

hell

svahilec
svahilec napsal 21.03.18 v 17:17

tomcruise77: Jakej supersprt, to je přece cestovní motorka

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.03.18 v 06:01 10b.

Krásný stroj, dávám 10b, ale nevidím smysl v kombinaci suprsportu a postraních kufrů

mar36
mar36 napsal 04.04.17 v 22:33 10b.

Dobrá volba, to je jasný
Dej pak víc fotek a ať ti dobře slouží

Neil100
Neil100 napsal 22.03.17 v 15:27 10b.

Ahoj - mam taky 999 a jsem z HK co se někde potkat?

H.

danny3716
danny3716 napsal 29.11.16 v 20:45 10b.

jojo skvělý stroj