Kawasaki Z 550 GT (1986)

Vlastník andrejoso
Vloženo 18.11.2016
Aktualizováno 18.11.2016

Pohodlna a univerzalna klasika

První dojmy - Prvy dojem z motorky bol celkom fajn, pravdupovediac nedel som co si mam mysliet, lebo na 30 rocnej motorke som sedel prvy krat. Ale pacil sa mi ako vyzerala a tiez pohodlny posed a makky podvozok ktory na nasich cestách velmi ocenujem.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pre niekoho, kto oceni design 80-tych rokov a ma rad klasiku a youngtimery. Ja ju mam ako druhu, resp. tretiu motorku na nedelny vylety a pre super pocit vlastnit youngtimera.

Doplňky na motorce - originalny stav, jediny doplnok je drziak na kufor

Hladal som nejaky zaujimavy youngtimer za priatelnu cenu. Povodne som hladal hondu cb 750 alebo 900 boldor, ale spravny cas na kupu som uz premeskal, kedze ceny su na moj vkus a moje moznosti vysoke. Vela moznosti na vyber som nemal, nakolko moznosti na SR japonských youngtimerov su velmi obmedzene. Bol som pozriet este Hondu VF 500 rocnik 86, ale odradil ma jej zly technicky stav a fakt, ze ide o superbike. Ja som skor preferoval klasiku. Jazdne vlastnosti su vynikajuce. Motorka je stavana na kludne jazdy a viem si na nej predstavit aj dlhsie vylety. Samozrejme brzdy su s porovnanim so sucanymi motorkami slabsie, vsetko je to ale vec zvyku a kompromisov. Kazdopadne kto hlada agresivnejsiu a rychlu jazdu, tato motorka mu to rozhodne neponukne.

abbany
abbany napsal 25.11.16 v 06:21 10b.

no, supr matroš na Caffáče

Dolin
Dolin napsal 19.11.16 v 23:06 10b.

Tý krávo asi sem se zamiloval,..to je nádhera!!!

PremdaHonda
PremdaHonda napsal 19.11.16 v 12:38

Nádherný youngtimer s kardanem
Hlavně z toho nedělej kafáče!

p.epanica
p.epanica napsal 18.11.16 v 23:26 10b.

raid
raid napsal 18.11.16 v 18:52 10b.

Tak to je veliká paráda. Ať slouží a neznič ji