Honda CB 600F Hornet (2011)

Vlastník Johnny10
Vloženo 17.11.2016
Aktualizováno 23.5.2017

Po 4 letech, jsem se rozhoupal a po věrném Banditu pořídil vysněného Horneta. Krásně ovladatelný stroj v perfektním stavu, najeto jen 13 500.

Yamaha FZ8 N/S: důvod neuveden

První dojmy - Pro mě velký rozdíl v posedu od Bandita 1997. Testovací jízda byla za deště, ale i to neodradilo. Jediná věc co mi trošku vadí jsou zrcátka, v pravém zrcátku je vidět celkem dobře, ale v levém je použitelný tak 1cm jinak vidím sám sebe.

Doplňky na motorce - Padáky, plexi, zadní blatníček, GiPro, držák zadního kufru s kufrem Givi V47 NN tech

Honda CB600F Hornet byl pro mě už od malička trošku sen. Designově krásně sladěná motorka. Ovšem to je diskutovatelné, nikdy se nezavděčíme každému. Zatím na ní mám najeto jen pár set km. První dojem na mě udělala už při testovací projížďce u původního majitele, dokáže to být klidná motorka na pohodové ježdění, ale také pořádná střela jakmile otáčkoměr dostanete za více 7tis. Trošku mě zklamaly originální zrcátka, ve kterých mohu krásně vidět sám sebe. Také díky užším řidítkům. Tento nedostatek jsem ihned odstranil díky rozšíření zrcátek od firmy SWmotech. Úložný prostor pod sedlem také není bůh ví jak velký, určitě bych uvítal ještě trocha toho úložného prostoru navíc. Konkrétně u baterky mi přijde, že je zbytečně velký nevyužitý prostor (alespoň pro zámek na kotouč). Co se týče posedu vyhovuje mi i přes mou výšku 186cm. Sedlo nepatří mezi nejpohodlnější na kterých jsem seděl (na kamaráda Tigera nebo Vstroma) to nemá, ale to se dalo čekat :D.

ras62
ras62 napsal 18.11.16 000 16:46 10b.

někteří mají endura, aby mohli jezdit na silnici jak s hnojem, a pak je motorky bez koulí předjíždějí po zadnim

JirkaGAS
JirkaGAS napsal 18.11.16 000 00:07 5b.

Na cestování, to nevím no motorka dobrá, ale až moc průměrná, prostě nemá koule. Přesto hodně km a krátkou zimu

Pete23
Pete23 napsal 17.11.16 000 17:51 10b.

Zrcátka se vymění, boxy boční už máš...
Kámoš, takže 10B samo