Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník Brinkley
Vloženo 17.11.2016
Aktualizováno 17.11.2016

Je radost se na ni dívat, je radost na ní jezdit. Jak říká náš kamarád "To chceš".

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Maximální spokojenost. Perfektní přístup a ochota při prodeji i po něm. Doporučuji.

První dojmy - První jízda vedla rovnou z prodejny. Hned jsem si na ni zvykl. Skvěle se ovládá a DCT funguje absolutně hladce. Zatím žádná negativa.

Doplňky na motorce - Originální vyhřívané rukojetí, boční kufry, centrální stojan a zásuvka.

Považuji se spíše za začátečníka tak to berte s rezervou . Zkoušel jsem různé motorky, ale pořad to tak nějak nebylo úplně ono. Po uveřejnění prvních fotek této Hondy jsem věděl, že je to to, co hledám. Před koupí jsem přečtl spoustu článků a testů. Zdá se, že nelhaly. Vzhledem k tomu, že jsem ji kupoval teď na podzim, máme za sebou jen několik stovek společných km takže na větší hodnocení je ještě čas.
Krátce:
Měřím 176 cm. Ochrana před větrem super. I při venkovních 10 stupních jsem byl v pohodě. Stejně tak na dálnici žádný problém.
DCT funguje skvěle. Většinou jezdím na mód S. Pokud si chcete jízdu ještě více užít, je tu manuální řazení pomocí tlačítek + a -.
Základní nastavení tlumení je komfortní a pohodlné. I po delší jízdě se vaše pozadí cítí spokojeně.
Ve městě kličkuje celkem v pohodě. Jen nemáte spojku, takže je potřeba si pomoci brzdou. Po chvilce ale víte jak na to.

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:38 10b.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 26.04.18 v 07:15 10b.

Ať ti dělá jenom radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.04.17 v 21:26 10b.

Myschan
Myschan napsal 19.01.17 v 10:14 10b.

Nádherná

Petrando
Petrando napsal 17.12.16 v 12:21 10b.

pěkná recenze a jak jinak, super volba