KTM Duke 125 (2011)

Vlastník levap131
Vloženo 15.11.2016
Aktualizováno 15.11.2016

Krásná a propracovaná motorka která okouzlí . Vypadá jako velká motorka . Originální vzhled a něměl ji každý.

Yamaha WR 125X: důvod neuveden

První dojmy - Po první jídě motorka okamžitě padla do ruky a zamiloval jsem si jí . Krásný posez , hravá. Bál jsem se jak je velká bude i těžká což se nestalo a byl jsem mile překvapen.

Doplňky na motorce - Vše bylo kupováno z KTM Powerparts:
Laděný výfuk
Polepy kol
Padáky
Zátky řidítek
Blastry

Motorku jsem si vybral na koždodení ježdění do školy cca 35km. Jakožto chudý student jsem hledal něco na čem je malá spotřeba a velký dojezd na nádrž a pohodlný posez. Do budoucna jsem chtěl i cestovat což malý Duke dle mé volby a požadavků splňoval .
Motorku jsem kupoval když měla najeto 1500km čili sotva zajetá.a neměla žádné Powerparts doplňky to se postupem času změnilo :D . Podvozek od WP naprostá bomba pohodlná a v zatáčkách držela svou stopu, Brzdy Brembo 4pístky . Když jsem potřeboval zabrzdit šáhnul jsem na brzdu a stál jsem. Na ně jsem se mohl vždycky spolehnout. Motor chodil jak Švícarský hodinky a nebyl s ním žádný problém jen jsem jel podle servisního intervalu. Když motorce dáte co chce ráda vám to oplatí. Motorka krásně tichá hravá a snadno ovladatelná.Jelikož má vstřikování krásná odezva na plyn .Multifunkční display byla jedna báseň čitelný funkcí až kam a přehledný. Pro spolujezdce není až tak velká sedačka ale na občasné svezení stačí. Motorce je nejlíp v ostrých zatáčkách kde si s ní pohrajete a jízda vás bude bavit .Na moto jsem byl i na Slovensku v alpách takže cesta proběhla bez problémůi na to jak byla napakovaná tak jsem s ní jel za 2,5 l/100 a za normální jízdy papala 3l a nikdy mi nevzala jak3,5l