Yamaha DT 50 X (2008)

Vlastník levap131
Vloženo 15.11.2016
Aktualizováno 15.11.2016

Skvělá motorka do začátků. 50ccm co má 6 rychlostí a pekně multifunkční display.

První dojmy - Dřív jsem jezdil na Simsonu takže veliký skok dopředu. Nejlepší volba v 15ti nemá konkurenci a mohu jen doporučit.

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě pro toho kdo se chce v 15ti co nejvíce naučit a připravit na něco silnějšího.

Když jsem motorku koupil byl jsem z ní hotový. 2t ,6kvalt a krásně vypadá na 50ccm. Ale po chvilce mě vadilo že to nejede . Udělal se kit malossi 80ccm válec, jiný karburátor, laděný výfuk od Giannelli a převody do rychlosti .Zvuk jak motorkovka ale hodně pěkný. Motorka jela jako utržená ze řetězu a kord když se otevřela přívěra. Max rychlost co jsem jel byla 132 ale to je na chvilku :D . motorka byla suprová až na tu spotřebu a malou nádrž . Motorka papala 6-7l a s nádrží která měla 6l to bylo jen tak tak. Do začátku nejlepší . Krásně to brzdilo , jelo to že i některé 125 4t měli co dělat . Motorka je lehká, hravá,obratná. Na delší cesty to s ní moc není, úzká sedačka a po chvilce člověk nevěděl kam sednout. Málo která 50ccm ma digi přístrojovku kde jsou hodiny, průměr. rychlost, stav akumulátoru a mnoho dalšího samožřejmostí je že tam taky byla aktuální rychlost a otáčky . Pro spolujezdce to je max někam popovést. Za ten rok a pul co jsem ji měl bez poruchy. Můžu jen doporučit

Twoflower
Twoflower napsal 01.08.23 v 20:26 10b.

Ahoj chtěl jsem se zeptat zda stále motorku máš rád bych jí koupil díkec za info