Kymco Yager GT 200i (2007)

Vlastník Piki
Vloženo 12.11.2016
Aktualizováno 10.10.2021

Diagnostika KYMCO II.

Vloženo: 02.02.2020, Uskutečněno: 02.02.2020, Stav tachometru: 29950 km, Zhlédnuto: 67x

Už jsem myslel, že v článku diagnostika na Kymco nebudu pokračovat, protože jsem sice sehnal přes eBay všechny možné druhy diagnostického zařízení, ale jen ta s vlastním LCD se podařila rozběhnout.

Chtělo to trochu štěstí. Při původním hledání jsem rozeslal několik dotazů a to i přímo na výrobce. A tak jsem jednou kontroloval email a od Zukota.com jsem obdržel zprávu včetně odkazů a přílohy, kde jsem našel potřebný originální SW Kymco DTool v.5.

Měl jsem obrovskou radost a začal hledat PDA zařízení, která jsem původně v návalu chtění pořídil. Původně jsem koupil několik zařízení a mohl jsem vyzkoušet, kde SW bude fungovat. Nakonec to byl HP iPaq H4150 s licencí Pocket PC 2003. Hned jsem si u toho uvědomil jak ten čas a vývoj letí, protože tato zařízení úplně "vymřela".

Takže se s Vámi nyní mohu podělit o fotografie obrazovek diagnostického rozhraní...

Kulasec (56) napsal 11.02.2020 v 23:07

Hezké. Máš nějaké problémy s Dingem, nebo sis to pořídil preventivně?

1 reakce

Piki
Piki 19.06.2020 v 06:52

Problémy nejsou, spíše jsem chtěl mít k té věci vše co se toho týká. Jednou jsem řešil instalaci přímého filtru a obohacení směsi, protože to po zahřátí chcípalo. Ani MemJet pro ladění bohatosti nic. Pomohlo až odpojit LAMBDU a jednotka jede v "nouzovém režimu", ale chci to ještě odladit... Piki

• STK na 4 roky

Chladné páteční ráno, chuť vidět východ slunce a propadlá STK. STK je otevřená od 6 hodin, takže hurá ven... Už dlouho jezdím na http://trilobit-real.cz/stk/ a jsem spokojen. Sice jsem z Říčan, kde STK je, ale tam jse

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.04.2019
    Uskutečněno: 05.04.2019
  • Odstředivá spojka Polini

Preventivně jsem se rozhodnul vyměnit odstředivou spojku variátoru. Se spojkou jsem vyměnil i těsnění víka variátoru... Vybral jsem Polini P.13361 určena pro maxiskůtry KYMCO 125-200ccm s motory chlazenými vodou. Výro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
  • Chyba čidla vstupní teploty a tlaku vzduchu

Skútr vykazoval neklidný chod a problémy při přidání plynu v nízkých otáčkách. Ve vyšších otáčkách ok, ale po zastavení problémy s nastartováním. Díky diagnostice jsem zjistil chybu čidla vstupní teploty a tlaku vzduchu.

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.04.2018