Jawa 250/353 Kývačka (1956)

Vlastník Jochy-30361
Vloženo 9.11.2016
Aktualizováno 22.11.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

CadLubeen
CadLubeen napsal 16.11.16 v 06:11 7b.

Papíry se snad hledat nemusí. Na někoho jsou snad napsaný a ten člověk si klidně může nechat vystavit duplikát. Pokud není motorka odhlášená a někde má platný papíry, tak ti pravděpodobně žádnej VCC veteránský papíry nevystaví. Jinak co se renovace týče, tak si to asi radši měl nechat v původním stavu Třeba si jí zachránil, ale takhle už se to dávno nedělá.

panela napsal 15.11.16 v 18:36

Stačí se podívat na podmínky testování HV na netu, v podstatě buď patinovka nebo precizní renovace. Štětkovice ti už asi neprojde, ale žádné drama to neni. Jezdit můžeš jak chceš, já jezdím na akce Luhačovického klubu, nebo Jawaklubu Strání, vetranpouť na Hostýně a jiné, není čas, strojů mám několik a na běžný provoz stejně nejsou. Testaci zvládl i můj syn v 18 letech bez zkušeností. Napřed si něco nastuduj a pak se poptej se v klubu.

Jochy-30361
Jochy-30361 napsal 12.11.16 v 21:05

Tak tedy prosím co všechno to obnáší...
Pokud to půjde jdu do toho...
Díkas

panela napsal 11.11.16 v 23:15

Nerozumím tomu proč by ses na veteránovi nesvezl, takto můžeš akorát lítat po vlastním poli , renovace na V dělám tak vím co to obnáší a stojí.

Jochy-30361
Jochy-30361 napsal 11.11.16 v 18:16

No první představa byla že to dám do kupy,pak se nenašly papíry a na netu nejsou
Kdybych to chtěl jako veterána takto obnáší moc věcí..a hlavně asi bych se ani nesvezl..
Tak jsem moto začal stavět alespoň tak jak je
Když jsem viděl jak vypadala před tím..tak toto je alespoň 80%stav

Ludwei
Ludwei napsal 09.11.16 v 21:07 10b.

měl jsem ji pár let, spolehlivost a krása. Dobrá volba, dávám 10b

panela
panela napsal 09.11.16 v 19:03 8b.

1956 pěkný ročník informace žádné, stříbřenka, obrácený hranatý blatník, drapák ... ale i zachovalý chrom, co s ní bude dál?