Aprilia SL 1000 Falco (2004)

Vlastník Xfanthom
Vloženo 8.11.2016
Aktualizováno 8.11.2016

Na doporučení kamaráda jsem zkusil litrový 2V :D

Motorka koupena od prochybike (Hořovice)

Yamaha FZS 1000 Fazer: Žádná pěkná

První dojmy - Asi největší raketa na který jsem zatím jel. TOP stav! Síla motoru mě opravdu uchvátila, ale bohužel zastínila zásadní nevýhodu, pro kterou musela motka po chvíli z domu :(

Po prodeji Fazera, se kterým jsem byl 4 roky velmi spokojený, jsem pokukoval po něčem trošku živějším, ale zároveň s čím se dá jednou za rok vyrazit na delší moto dovču.

Falco se mi vzhledově moc líbilo, takže jsem s koupí neváhal. Nechal jsem ho rovnou poservisovat a vše ok až na regulátor, ten se musel měnit. Záhy jsem ale zjistil, že posezem není ani až tak cestovní jakožto sportovní, což se projevilo po prvních 100km v kuse. Bolest dlaní zad a odkrvené ruce mi nedalo jinou volbu, než prodeje..

V létě jsem na ní ještě stihl zajet do Tater, ale bylo to spíš utrpění než zážitek :/ týden jsem se z toho léčil :D.. Každopádně kdo netrpí na bolest zad a rukou je to skvělá volba! Je to takové surové kladivo 8) projev motoru se mi moc líbil i když jízda ve městě byla docela oser. Zařadit neutrál byl nadlidský úkon a nízké otáčky motorce moc neseděly + Aprilka má obráceně klaskon a blinkry, takže tendence na křižovatkách troubit :D.. ale mimo město fakt pohádka, zatáčky jsem si užíval :) spotřeba okolo 6l + pár kapek oleje.. Najeto asi 3 tis. :) chtěl jsem si jí nechat dlouho, bohužel..

Motorka měla celkem přehlednou servisní historii, vyšší plexi + původní, náhradní kratší páčky M-style, stříbrnou krovku, boční držáky + brašny a tankvak vše originál Aprilia, laděné koncovky, KN filtr, čip a tlumič řízení ( výkon RSV ) najeto 50.. Moto po půl roce prodána novému majiteli, který z ní byl nadšený. Tak ať slouží

Xfanthom
Xfanthom napsal 08.11.16 v 23:04

Vzhledove krasna moto i dnes ty stojany mam tamoto, je to CZ, ale od toho se odviji cena kolem 5tis za sadu.

SpaceManCRX
SpaceManCRX napsal 08.11.16 v 11:24 10b.

Koukám, žes měl stalky do krku řízení. Teď po této kombinaci pokukuju taky. Máš nějaký tip, kde koupit, aby to nebylo bláto?

Díky.

SpaceMan

PS: Falconeho Ejpril byla / je fakt kost

Xfanthom
Xfanthom napsal 08.11.16 v 11:02

Byla pěkná no

lukaR1
lukaR1 napsal 08.11.16 v 09:22 10b.

Vypada to pekne