Suzuki VS 750 Intruder (1986)

Vlastník honzaslav
Vloženo 7.11.2016
Aktualizováno 7.11.2016

S tímto strojem jsem byl maximálně spokojený. Za 8 let jsem na něm ujel 100 000 KM.

První dojmy - Motorka mě hned do ruky padla až na některé nedostatky. A sice řiditka " příliš vyvrácené zápěstí sedák nepohodlný a další nějaké drobnosti.

Motorku bych doporučil pro - Všem kteří se rádi kochají krajinou.

Doplňky na motorce - Stroj byl vybaven padáky, bočními kufry a natuňěnými výfuky.

Motocikl jsem vlastnil osum let a byl jsem s ním spokojen až na nějaké maličkosti které jsem v průběhu těchto osmi let odstraňoval. Kromě toho že jsem tyto maličkosti odstraňoval také jsem tam spoustu věcí naaplikoval . Začal bych třebas podtlakové houkačky dále jsem naaplikoval tří zvučnou sirénu , to vše samozřejmě s určitými vypínači a přepínači. Co se týká spotřeby jsem při slušné jízdě kteráž činí tak 90-110 km spotřebovával od 4,8-5,2 L na 100 km.

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 04.04.17 v 17:13 10b.

RENDACB9 napsal.. "NO TA CESTINA JE TRAGICKA..."
A to si stěžuje někdo, kdo v komentáři nerozlišuje velká a malá písmena, o diakritice nemluvě? To je vcelku vtipný, ale proč ne

K TÉMATU..
Sympatický motocykl, který na 30 let rozhodně nevypadal. Nejdůležitější je, že byl majitel se Suzuki VS 750 Intruder spokojený, padli si společně do oka a užili si spoustu skvělých kilometrů. Mimochodem, osm let s jedním motocyklem, to je chvályhodný přístup, takže i za to Vám letí plný počet bodov

Ať už se v budoucnu posadíte za řidítka jakýhokoliv stroje, tak přeju maximální spokojenost...minimálně takovou jako s bývalým Intruderem

RENDACB9
RENDACB9 napsal 11.11.16 v 08:48 5b.

NO TA CESTINA JE TRAGICKA...

p.epanica
p.epanica napsal 07.11.16 v 17:20 10b.