Honda XR 125 L (2006)

Vlastník Lubos28
Vloženo 7.11.2016
Aktualizováno 7.11.2016

Super motorka pre začiatočníkov, pre mladých na učenie :) myslím si že aj pre ženy, ľahká, nízka, super ovladateľná, pohodlná, nenáročná na údržbu a cenovo dostupná mašinka :)

První dojmy - Kúpil som si ju ako 16 ročný, bola to moja prvá motorka. Nemal som ešte vodičák :D tak som sa učil na poľnýh cestách, išlo to fakt super motorka veľa odpúšťa pretože nemá veľa výkonu, to je neskôr škoda, ale na začiatok super :). Super spotreba a servisné intervaly. Motorka na všetko :) Škoda vibrácii :)

Motorku bych doporučil pro - Začiatočníci, ženy, nenároční užívatelia, hlavne mladým čo začínajú a nemajú žiadne skúsenosti :)

Doplňky na motorce - Nosič kufra, kufor

Túto motorku som mal 3 roky kupoval som ju jazdenú s 18000 km a predával s 24000 km kamarátovi a motorka dodnes šliape ako hodinky, menený len olej a vzduchový filter. Moje skúsenosti s motorkou boli veľmi pozitívne jazdil som najprv len les... kde som mal aj pár pádov ale vždy to vydržala max. ohnuté páčky :D... po spravení vodičáku už aj po cestách :) Táto motorka prejde všade tam kde ju pustí jej výkon a pneumatiky :D Ja som bol dosť prekvapený kde všade ma dostala :D. Samého pohodička so spolujazdcom sa už trápi , Na ceste je to nuda nedá sa moc prebiehať chýba výkon :/ Je tichučká takže jazda po lese nikomu nevadila ja osm bol so zvukom veľmi spokojný :D. Určite by som ju odporúčal začiatočníkom alebo nenáročným užívateľom ktorí nepotrebujú jazdiť rýchlo ako aj ženám pre nizučké sedlo. Motorka je naozaj veľmi nenáročná na starostlivosť a spoľahlivá.
Je to endurko takže je doma či v meste alebo na lesných cestičkách :)
Moja prvá láska :)