KTM Freeride E-XC (2015)

Vlastník Mig_35
Vloženo 6.11.2016
Aktualizováno 17.12.2017

takový fichtl. jenom na eletriku:)

První dojmy - Zvuk co ta věc vydává je dost nepříjemný. Bzučení komárů v mých uších, řekl by egypťan Sinuhet. Naopak, odpich velmi svižný a návykový.

Motorku bych doporučil pro - Asi nejspíš bláznovi, protože, i když mi všichni prodejci KTM tvrdili, že jich prodali spoustu, nikdy jsem žádnou nepotkal a následný prodej bude asi velmi výživný. Když se dívám, za kolik se prodávají např. ty americké Zero po jednom-dvou letech používání, dochází mi, že to asi nebyla ta nejlepší investice:)

S velkým GSA mi to na nezpevněných cestách jde celkem mizerně a i když se motorce prakticky nikdy nic nestalo, bylo mi jí líto válet po zemi.
Hledal jsem něco, na čem bych se naučil jezdit v terénu. Kousek od baráku jsou lesy, kopečky, takže by bylo hřích to nevyužít. Zvažoval jsem i klasickou verzi, ale odradil mně jednak častý a náročný servis, druhak hluk a případné problémy s hajným Robátkem.
Ve hře bylo ještě americké Zero FX, ale je to motorka o dost těžší a podvozek nejspíš brzy najde svoje limity. Navíc, KTM by měla mít nějakou tu zkušenost s offroad ježděním:)
Motorku jsem bral předváděcí a stála cca polovinu ceny, kterou ještě před měsícem nebo dvěmi běžně žádali tady v Česku za novou.
Po čase ale stejně nejspíš koupím ještě nějaký lehčí benzínový terénní moped. Až se trochu vyjezdím.

Dudun
Dudun napsal 09.08.18 v 10:46

Ludia v lese (hajnej) tolerovali jazdu na tomto ? Ci to vyslo na rovnako v porovnani s beznym spalovacim motorom.

NX87
NX87 napsal 10.11.17 v 12:46

🙂

NX87
NX87 napsal 08.11.17 v 21:16 10b.

Můj sen, tahle motorka je prostě bomba ... tak snad az padnou ty ceny na něco přijatelnyho , ten zvuk mi neva, jako malej sem si hral s RC modelama 😁

Mig_35
Mig_35 napsal 30.01.17 v 21:13

Sla z baraku za 14 dnu:) je to jako jezdit na vysavaci:(

Norboš
Norboš napsal 29.01.17 v 08:51 5b.

Lituješ, nebo by jsi ji koupil znovu ?
Osobně se mně moc, moc líbí.