Husqvarna CR 125 (1999)

Vlastník Johnny83
Vloženo 15.9.2006
Aktualizováno 26.1.2018

když nepočítám fichtla a ČeZetu, tak moje první motorka za těžce vydřený peníze z brigád na stavbě

První dojmy - nikdy mě nepřestane udivovat, kde se v tom prťavym dvoutaktu bere tolik síly, když mu chytnou saze... na vyblbnutí k babce na chalupu to bylo ideální, kousek přes pole byla MX trať

v tý době jsem si jí vybral nejspíš kvůli ceně. přestože již byl určitě internet, o nějakých motoinzercích jsem zatim nevěděl a tak jsem vybíral na Annonci, kde ten výběr nebyl zdaleka takovej. s odstupem času bych spíš vybral Japonce, popřípadě KTM. díly do motoru sice nebyly problém, ale když jsem ztratil boční tabulku, tak to už problém byl. naštěstí se po čase našla

napsal 05.01.07 v 20:40

kdy bys ju prodal???

LéňaSV
LéňaSV napsal 05.12.06 v 16:10

Ahoj, jestli se rozhoduješ mezi zx6r nebo SV, pak volba je jasná neeee? hodně šťastných kilometrů

Johnny83
Johnny83 napsal 03.12.06 v 18:26

ja vim ale kupoval sen ji se strejdou kterej je husqvarnak ted uz bych sel taky jedine do japonce nebo ktm. ted ale setrim na silnici tak pak se uvidi zatim to jezdi...

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 23.11.06 v 15:10

To je brutus... Mě plno lidí říkalo, že Husqvarny co se týče závodních endur a crossek jsou sráči.. Asi je to fakt pravda.. <br />
Kup nějakou starou Yamahu nebo Hondu, to je zaručené, že se ti to neposere, pokud to ten předchozí majitel nějak nezkuwil.

smazany19141
smazany19141 napsal 20.10.06 v 20:03