Ducati Monster 600 (1997)

Vlastník MARAMATYASR6
Vloženo 5.11.2016
Aktualizováno 5.11.2016

Je to mrňavý italský dvouvál ideální na lítání kolem komína pro každého kdo fandí ducati a ocení kvality a přednosti tohoto motocyklu. Foto není zatím moje. Hned jak to bude možné doplním.

Yamaha FZ6 Fazer: na dvouválci je větší sranda. alespoň kolem komína. mám rodinu tak se nemínim zabít :)

První dojmy - První dojem..co to je za hrůzu?! vždyť to vůbec nejede! Všechno je tuhé, tvrdé, hlučné. Motor s převodovkou vydávají nezdravé zvuky při volnoběhu. Vypadá jako dětská motorka. První dojem mě opravdu neoslnil. Zdání klame. Po sto kilometrech..a je to láska :)

Motorku bych doporučil pro - Monster je díky své velikosti vhodný pro holky, začátečníky a pro ty kteří ocení její schopnosti a vzhled.

Doplňky na motorce - rovná řídítka, zrdcátka do řídítek. chystám se na černý lak celé moto a laděné krátké výfuky.

Bratr si pořídil od kamaráda ducati moster 600 z roku 1997 za opravdu velice dobrý peníz. A takováhle nabídka se neodmítá :) Moto bylo ježděno 8let jeho manželkou, která dnes jezdí pouze jen jako batůžek. Každopádně pravidelně servisovaná a zbytečně nehoněná.
Nejdříve jsem se mu posmíval co to má za děs. Byl jsem se i projet. A první dojem byl děsný. Všechno tvrdé, tuhé, bez výkonu. Ještě párkrát jsem si jí vypůjčil a doslova jsem změnil názor. Spousta motorkářů říká, moto pro holku, pro začátečníka, pro prcka, talián.. Měl jsem stejný názor než jsme se zkamarádili. Věřte nevěřte..tenhle prcek s pár oslíkama vám natrhne prdel v zatáčkách! Moje první moto byla Yamaha R6,rv.2004. Líbila se mi, ale supersport mi nepřirostl k srdci i když se mi dost líbil. Pořídil jsem místo toho yamahu fz6,rv.2006. slušná motorka. jede, sedí, brzdí..Rovinky a dálnice mě nebaví a na okresce se zabít nechci. Na dvouválci s poníkama je podstatně větší sranda. 160km/h mezi vesnicema je dostačující rychlost. Líbí se mi tah na jakýkoliv kvalt v jakékoliv rychlosti a ten zvuk ani nemluvim. Čtyřvál umí krásně kvičet ale dvouvál je dvouvál a to mi nikdo nevymluví. Chápu..monster 600 není IN, ale to mě opravdu netrápí. Nemusim mít litr, 200koní, 190ku pneu abych oslnil. Beztak víc jak půlka těchto borců jede jak když nejede :)
Motor nemá přebytek výkonu, ale stejně s nim sranda je. Brzdy..nic moc, ale na tenhle výkon dostačující. Podvozek se mi zdá dobře vyladěný. Nic extra tvrdýho a zároveň žádná žvýkačka. Na naše super silnice ideální. Ovladatelnost je perfektní. Asi největší přednost této motorky. Líbí se mi její částečný retro styl.
Bratr chtěl moto prodat. Moje první slova byla..Já jí beru! Cena zůstala stejná jako při pořízení( tedy pouze pro mě) :) Yamaha půjde do světa.

Normik
Normik napsal 14.01.17 v 07:21 10b.

Dobrá volba