Yamaha XV 950/R/Bolt (2015)

Vlastník -Petula-
Vloženo 2.11.2016
Aktualizováno 23.1.2017

Prostě dokonalá. Po pěti letech na Monsteru mi padl zrak na tuhle krásku a nešlo to jinak.

První dojmy - Nejdřív jsem si jí na jeden den půjčila, abych zjistila, jak moc z toho budou bolet záda, ale nakonec jsem z ní nechtěla slézt. Nemusím řešit výšku, prostě z ní dostanu na zem. Bála jsem se, že bude těžká, ale vůbec ne, je úžasná :-)

Jezdila jsem na Ducati Monster 600 a po pár sezónách to nějak nebylo ono. Přemýšlela jsem, na čem bych tak mohla zkusit jezdit, choppera jsem si plánovala až na starý kolena, ale pak mi kamarád podsunul myšlenku s Boltem. Vůbec jsem nevěděla o čem mluví, ale vyrazila jsem prozkoumat situaci do Yamahy.
První pohled a první posez rozhodl o vypůjčení aspoň na jeden den a za 14 dní byla doma.
V servisu jsem zatím řešila pouze olej. Jezdí parádně, krásně drží. Při prvních serpentinách jsem si škrtla stupačkou, což mě trochu vyděsilo, ale pohoda, ustály jsme to obě.
Jezdím s ní na kochačku, ale když je potřeba, taky umí slušně zabrat.
Zatím nemám brašny, takže jsem vyměnila zadní sedátko za nosič a bágly vozím pěkně za sebou.

pistolník
pistolník napsal 08.08.23 v 12:02 10b.

Klobouček a spoustu km bez nehod.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 28.10.22 v 17:45 10b.

Už jsem nejednou uvažoval, že bych si ji taky půjčil na víkend.
Pro mě celkem zajímavý strojek i když můj šálek kávy to zrovna není.
Na nějaké to víkendové rozjímání ale musí být skvělá.

HrnčířKraus
HrnčířKraus napsal 13.05.19 v 10:22 10b.

To je prostě boží mašinka

30mega
30mega napsal 10.05.18 v 21:18 10b.

Ahoj Petulo potkala si nas na Svojanove 8.5. .Kdybys jela nekdy smer Velka cena nebo Brno a mela nejaky problem nebo poruchu tak zavolej 603 228 395 Ahoj Filip

-Petula-
-Petula- napsal 07.06.17 v 09:13