Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník Makča
Vloženo 30.10.2016
Aktualizováno 4.11.2016

Motorka pro začátečníka jako stvořená,výkon na začátek dostatečný

Motorka koupena od warm-up (Liberec II - Nové Město)

Yamaha YZF 600R Thundercat: důvod neuveden

První dojmy - Dosáhnu na zem a to je moc fajn, měla jsem z ní strach, na to že mé moto zkušenosti byly cca 1000 km na yuki 250. Ale kawina holka moje je poslušná a mé chyby odpouští a ani mě za ně moc netrestá. Vypadá dospěle, ale je moc hezky ovladatelná pro mě-začátečníka.

Motorku bych doporučil pro - Holky a začátečníci

Doplňky na motorce - ukazatel rychlosti, širší řidítka a vyhřívané gripy

Jízda zatím dostačující, dostala jsem z ní cca 200 km/h , víc jsem neměla odvahu,ale stejně prý víc nejede. Motor má moc pěkný zvuk,.Brzdy mnohdy nejsou ani potřeba,stačí ubrat plyn a hned brzdí motorem, což nemají moc rádi kluci na silnějších motorkách, protože nevidí brzdová světla a pak musí jít hodně do brzd, Podvozek, nemám žádné připomínky.Ovladatelnost je moc příjemná, až velice snadná, motorku si pod sebou házím ze strany na stranu. Spolujezdec nemá moc příjemný a pohodlný sed, prý bolí záda. Úložný prostor jen pod sedlem max na moto lékárnu. Spotřeba ze začátku 4-4,5 Litru, teď je vyšší na dálku 5litrů( cestovní rychlost 130-150km/h). Servis olej, gumy, nástavce pod zrcátka,montáž ukazatele zařazené rychlosti, vyhřívané gripy a výměna řidítek za širší. poruchy zatím žádné.
Jezdím pouze a výhradně po silnicích,tedy až na pár vyjímek, to jsem jezdila i v pangejtu. Jezdím raději po okrskách. Cestovat se dá velice příjemně, každých 200 až 240km se musí tankovat, a tak se udělá i půlhodinka na kávu WC atd. Letos se mi zadařilo udělat za den 950 Km po dálnicích směr Chorvatsko, a musím říct, že celkem na pohodu, cesta zpátky už byla horší, 250km v Alpách v dešti a bez nepromoku, během pěti minut jsem byla skrz a pak už to bylo jen horší.Ale domů jsme dojeli a hned druhý den už nepromoky byly koupeny a co myslíte? Zatím nebyli potřeba .

kumba33
kumba33 napsal 17.01.17 v 09:52

Jsem koukal že máš už nové moto , nechtělo by nám ji představit ?

o192
o192 napsal 04.11.16 v 16:59 10b.

ještě by jsi mohla přiložit fotky svojí motoky, jinak pěkně popsáno. Kawasaki je nejlepší

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 03.11.16 v 06:54 6b.

a preco je na foto uplne ina motorka ako popisujes? :)

Primoška
Primoška napsal 02.11.16 v 07:51 10b.

kumba33
kumba33 napsal 30.10.16 v 21:19 10b.

Super popis, tak přeji hooodně štastných km a hlavně kolama dolů