MV Agusta F4 1000 (2005)

Vlastník Pebo
Vloženo 30.10.2016
Aktualizováno 25.11.2016

Předchozí majitel měl krátké nohy, takže při zastavení Agustu několikrát položil. Takže nepatrné kosmetické vady, když jsem ji kupoval, najeto pouze 5200 km,

Motorka koupena od jiný uživatel

První dojmy - První dojem super, byl to můj dlouhodobější sen. Měl jsem všechny "japonce" včetně Yamahy R1, ale zátah Agusty byl nad očekávání. Nejvíc oceňuji vzhled motocyklu, jeho krásu, ne nadarmo je to mistrovské dílo.konstruktéra Tamburiniho.

Motorku bych doporučil pro - Uživatel určitě musí mít zkušenosti se silnějšími motocykly, rozhodně nestačí z Pionýra.

Jsem zatížený na supersporty a hezké motocykly. Proto F4 zvítězila.
Jízda vzhledem k motoru je neskutečná, hbitost, zrychlení, perfektně drží v zatáčkách.
Pochopitelně vzhledem ke konstrukci motoru to chce min. 5000 ot. aby netrpěl.
Brzdy odpovídají jízdním vlastnostem, zadní se pouřívá minimálně, ale když už, tak téměř okamžitě blokuje.
Úložný prostor téměř žádný, je to daň celkovému vzhledu.
Rozhodně není konsruována pro jízdu ve dvou.
Asi při 8000 km při zavření plynu a opětovném přidání, motor běžel pouze na tři válce - věšinou se znovu chytil po vypnutí a opětovném zapnutí motoru za jízdy, ale závada se projevovala stále častěji. Po velkém trápení a návštěvě několika servisů byla závada identifikována v relé EBS, které má při brzdění motorem přicmrndávat benzin do třetího válce (to je ten, co vynechával). Pomohla výměna, dodán pět týdnů od objednávky.
Nejlépe se cítí na pěkných cestách (nebo na okruhu), ne na okreskách a kolem "komína" to není ono. Nejlepší pro pohodlí je rychlost min. 120 km/hod. kdy je jezdec nadnášen proudem vzduchu - při nižších rychlostech silně trpí ruce a zejména zápěstí, které musí držet celou váhu těla takže vyhnout se jízdám po městě.
Na větší vzdálenost se cestovat dá, ale rychle, t.j. pěkné cesty nebo dálnice.

ryty
ryty napsal 09.05.17 v 14:52 10b.

Máš můj obdiv a taky závist. Jezdím na litrový Daytoně a ten tříhrnek je úžasnej,nikdy bych jí nedal pryč.Ale těším se na to, až vedle bude stát F4 jen pro tu krásu a radost z občasné vyjížďky.

Podas
Podas napsal 26.11.16 v 14:40 10b.

Tak ale tohle je nádherný kousek

Carlo888
Carlo888 napsal 26.11.16 v 14:04 10b.

dobrá volba!motorka pro fajnšmekry

Pedl
Pedl napsal 06.11.16 v 23:53 10b.

Moc pěkná

gabri88
gabri88 napsal 06.11.16 v 12:24 10b.

Slint