Yamaha TT 600 R (1998)

Vlastník Clostridia
Vloženo 29.10.2016
Aktualizováno 15.5.2020

Tétéerko - vysoká koza, která vystřídala britskou černou kočku.

První dojmy - Jak jsem rozmazlená z tichého hladce běžícího dvouválce byla pro mě první jízda na TTRku silná zkušenost. Všechno se třepe, neslyším ani svoje myšlenky a cítím se, jako když jedu na barové stoličce dolu ze schodů. Úvodní rána po kopnutí jedničky dává poznat, že mi pod zadkem budou dít věci.

Doplňky na motorce - Nic. Je snad něco potřeba?

Zatím máme spolu jen pár kilometrů ze kterých jsem poznala, že to není stroj na velké potloukání se po asfaltu. Proto jsem ji ani nekoupila. Víc než dva roky s cendury ve mě vyvolaly touhu učit se víc v terénu a 200+ kilové stroje nepovažuju za nejvhodnější nástroje. Náhoda tomu dala, že se naskytla možnost vyměnit Tigera právě za TTR. A proč ne? zněla moje odpověď.

Jednoduchý motor, karbec, nakopávačka, žádná baterka, skoro poloviční váha oproti dosavadním motorkám a žádné zbytečnosti. Startér pravda docela postrádám a naučit se nakopnout TTRko pod pět minut je pro mě nová výzva.

Než spolu vyrazíme poznávat místa, na která jsem se doteď s Helgou(r1100gs) necítila, bude zapotřebí udělat pár drobností, ale i to je něco, na co se těším.

up11OO
up11OO napsal 04.03.22 v 20:02 10b.

Dobrá volba... starší klasické endurko

Čadil
Čadil napsal 16.05.20 v 08:21 10b.

Clostridia
Clostridia napsal 06.11.16 v 14:48

Jandys> za gumy jsem už dostala vynadáno, prý to na to nepatří

Deyva> jj, chce to čas. Seřízená je zdá se dobře, to jen já jsem jelito, který s tím zatím neumí.

Rottweiler
Rottweiler napsal 05.11.16 v 21:49 9b.

Ať slouží

fanty
fanty napsal 01.11.16 v 11:48 10b.

Tak jsi si nakonec to TT koupila. Takze gratulace.