Honda Forza 125 (2016)

Aktualizováno 5.10.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Duster93
Duster93 napsal 18.09.18 v 00:36 10b.

Dobrý popis, Forza je fakt skvělá. Taky ji již mám.

spike-cz
spike-cz napsal 07.08.18 v 07:20 10b.

Ať slouží

Aldamore73
Aldamore73 napsal 22.07.18 v 16:46

Jen pro info. Se skupinou oprávnění B můžeš jezdit na 125 automat max. 11kw jen na území ČR. Ani na Slovensko nesmíš musel bys mít řidičský průkaz vydaný na Slovensku a i státní občanství. Rakousko vůbec tam na to musíš mít A1 jinak to berou jako jizdu bez řidičského oprávnění. Manželka měla Yamahu n max a byli jsme začátkem července 2018 na Slovensku až ve Vysokých Tatrách. Jezdím tam už léta ke známýmu a ten shodou okolností dělá u slovenské policie. Potvrdil mi to a přál nám štěstí ať nás nezastaví jinak 200-250 eur. Blbec jsem se ho měl zeptat dřív. Naštěstí ani jednou nás nestavěli. Takže mladá si teď začala dělat řidičák na A2 a v autoškole nám potvrdil i komisař. Takže s B jen ČR. Ale Forza krásná hodně šťastných km.

viskas
viskas napsal 22.07.18 v 13:20 10b.

taky vlastním a jsem nadmíru zpokojen

kobra33
kobra33 napsal 04.06.18 v 13:32 10b.

Zajímavý popis, je vidět nadšení z jízdy a ze stroje. Ve 125kách jasná volba!! Ať slouží, hodně šťastných km...

Zdack
Zdack napsal 14.05.18 v 07:48 10b.

Micuda2
Micuda2 napsal 23.10.17 v 06:52 10b.

Díky za komentář, pěkné to svezeníčko, že

Mikomik
Mikomik napsal 12.12.16 v 17:22 10b.

Díky za koment,čiší z tebe nadšení a to je důvod proč jí mám také v garáži Na obě zrcátka jsem si koupil kulaté panoramatické přilepovací (v Globusu po 50kč) a je to o něco lepší,ale za sebe stejně nevidíš. A Alpy asi bude problém, neb jsem někde četl že za hranicemi, krom slováků a poláků dělají problém s béčkem na 125ccm??? Ale i slovensko je neprobádané a tady u nás je toho spousta kam jet. Až se trochu zajezdím , budu se pokoušet dát nějaký delší hromadný výlet a s Forzařema by to byla zábava Kam a na jak dlouho ...to se uvidí. Ještě jsem si objednal velké plexi od Givi jako jeden člen tady, tak ho vyzkouším a uvidím co tam nechám.Tak přeji hodně trpělivosti na přežití zimy a fajn svátky

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 11.11.16 v 18:48 10b.

Designově působí Honda Forza docela dramaticky, až bojovně, díky všem těm ostrým hranám a záhybům...

Tahle japonská střela je vážně líbivá, je to opravdu pěkný stroj, obzvlášť v týhle barevný kombinaci. Tak ať dělá v nový sezoně 2017 i v sezónách dalších jen a jen radost a Vy i manželka jste s mašinkou maximálně spokojení

Jinak pojedete-li v budoucnu do zmiňovaných Alp, tak dejte klidně vědět. Moc rád bych se tam taky podíval a užil si s mým panem Mopadžim ty skvělý silnice, klikatící se až do oblak

Quad
Quad napsal 02.11.16 v 22:33 10b.

Palec nahoru, je to krasavice! Já pořídil pred měsícem drand dinka. Vymenil jsem olej a zazimoval, najeto mam kolem 300km a nemuzu se dockat jara

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 02.11.16 v 21:05 10b.

pekná Forzička jasných 10

Marenekk
Marenekk napsal 02.11.16 v 13:35 10b.

O rok jsem tě předběhl s obdobným příběhem. Odložení skútru pod plachtu tě za chvíli bude mrzet. Únor-březen bylo letos nejhnusněji, to se netěš. A i když si teď myslíš, že ne, tak za chvíli to áčko chtít budeš.

majky72
majky72 napsal 01.11.16 v 00:23 10b.

ahoj pekný skutrík tiež som mal vo výhľade než som sa rozhodol pre dorobenie si Ačka ...no ja to vravím sny sa nemajú len snívať ale aj plniť,gratulujem ku kúpe a prajem len hodne šťastných kilometrov kolama nadol

vasektuner
vasektuner napsal 30.10.16 v 20:19 10b.

Super tak je nas zas vic blahopreju a jaka byla cena ze jsem tak zvedavej?ja koupil rok starou 2800km super stav za 89000 spokojenost