MV Agusta Brutale 800 (2016)

Vlastník daadux
Vloženo 26.10.2016
Aktualizováno 26.10.2016

MV Agusta - Italská, nádherná, propracovaný každý detail, je na ní vidět, že její tvůrci mají skutečnou vášeň pro svou práci, což "Yaponcům" evidentně chybí.

MV Agusta Turismo Veloce 800: Drahá, nepotřebuju zatím cestovat.
Kawasaki ZX-10R Ninja: Drahá, nepotřebuju na okruh.
Yamaha Tracer 900: Design, podvozek.
MV Agusta Brutale 800 RR: Drahá, příliš úžasná:-)

První dojmy - První dojmy přesně dle očekávání, věděl jsem do čeho jdu. Projel jsem všechny výše zmíněné alternativy. Pohodlná, ovladatelná snad ještě víc než MT-07 (horské kolo), naprosto stabilní podvozek, motor tahá v jakýchkoli otáčkách a při otevření heftu vydává zvuk jako Lambo.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo ji chce.

Motorku jsem si vybral, protože je naprosto v souladu s mojí představou o tom, jak by měla motorka vypadat a jezdit. Její "výměna" za MT-07 byla trochu haluz. Plánoval jsem ji až ke 40. narozeninám, ale nějak se sešlo více náhod, a najednou stojí v garáži. Samozřejmě se najdou i nějaké drobné nedostatky, ale na ty se*u. Dnes je na trhu moc skvělých motorek, ale na každé mi něco vadí. Poslední novinky co chrlí Yaponci se mi zdají designově až na pár vyjímek strašné. Samý vetřelec, mimozemšťan a kusy plastů náhodně přišroubovaných cik cak, všude něco trčí a je vidět, že se šetří tam kde není vidět. Řekl jsem si dost.
Abych se vrátil k popisu...ehm. Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis. Zkusím se rozepsat - vše OK přesně dle mých potřeb. Kde se motorka cítí nejlépe ? U toho kdo jí miluje.Kde ne ? U toho, kdo si ji koupí jen z rozmaru, že neví coby a má prachy. Dá se na moto i dobře cestovat ? Cestovat se dá na každé motorce (viz foto mé bývalé ZX6R), jen nesmí být řidič příliš zhýčkaný.

Quadriceraptor
Quadriceraptor napsal 01.07.20 v 11:15 10b.

Chválím výběr barvy! Vidím že jsi od Brna, já Břeclav. Kamoš má taky brutalku RR a je kousek ode mě, někdy můžeme dát scuka všichni a poslintat si nad něma
Jinak pozor na předek, dost se topí co se týče jízdy z kopce do zatáček.
Ať slouží dlouho a užíváš si každou jízdu jako asi každý kdo tuhle MV má

Logrus
Logrus napsal 19.08.17 v 17:17 10b.

Koukám že jsme oba začínali na ZZR600 a končíme na Brutale 800 a ještě jsme kousek od sebe. Dobrá haluz

PYTEL1
PYTEL1 napsal 02.11.16 v 13:55 10b.

Luba98
Luba98 napsal 02.11.16 v 08:27 10b.

Tak ta má duši

Kukkan
Kukkan napsal 02.11.16 v 08:06 10b.

Krasavice... Tak hlavně kolama dolů