Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník Frank_
Vloženo 26.10.2016
Aktualizováno 20.10.2020

Vždycky se mi líbily cafíčka, dostalo se mi do rukou tohle sv, tak jsem si s ním trochu pohrál, výsledek posuďte sami :).

První dojmy - Oproti čtyřválci táhne pěkně od spodu, řve jak lev, ne jak vysavač, odjeli jsme si dvě sezony, došlo ke komplet přestavbě, vychytali jsme mušky a půjde zase do světa.

Doplňky: CNC páčky a nádobky na kapalinu, zrcátka, homologované miniblinkry, gripy vale46, digi tachometr + otáčkoměr, café sedlo + podsedák na míru s původním zámkem, původní uložení baterie, polokapotáž

Podvozek: kontrola rámu, vidlic (vše rovné + nové šály, olej, těsnění), řetězová sada D. I.D. (origo počet zubů) nové přední kotouče, komplet destičky, výměna kapaliny, ložiska kol., obutí Dunlop

Motor: K&N vzduch, factory dynojet, SC koncovka (homologace + kartička + DB killer), spojka, přetěsněná hřídel řeť. kolečka – gufero, pojistná podložka a poj. matka., těsnění víka alternátoru, čidlo tlaku oleje.

Elektro: regulátor dobíjení ignitech, homologované mini-blinkry, tachometr s otáčkoměrem "čína-koso", doplněné 2 kontrolky blinkrů, oleje, neutrálu, tlačítko na výstražky, voltmetr, USB zásuvka s vypínačem

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 17.08.18 v 10:21 10b.

paráda

Hříbek
Hříbek napsal 20.11.17 v 21:59 10b.

pěkný pěkný