Kawasaki ER 5 (2005)

Vlastník LR84
Vloženo 22.10.2016
Aktualizováno 17.11.2018

Typově, výškou, váhou je pro mě, jako drobnější a hlavně začínající motorkářku ideální moto. Nenáročný stroj na údržbu i finance.

Honda CB 500: Kawasaki se líbila nejvíc
Suzuki GS 500E: důvod neuveden

První dojmy - Vzhledem k tomu, že se jedná o moji první motorku, nemůžu porovnat s jiným typem moto.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům , motorkářům drobnější postavy

Doplňky na motorce - Padací rám, padáky na výfuku, nosič kufrů + kufr, menší ledkové blinkry, lámací páčky, plexi Givi, kryt chladiče, kryt řetězu, chromovaný klakson, vyhřívané hefty Oxford Touring, Led podsvícení, Hydrografika bočních plastů

Moto jsem si vybrala pro nenáročnost, vzhled, výšku ... ideální pro mě jako začátečníka. I na základě různých recenzí od ostatních, které jsem si přes internet dohledala..
Motor je pro moje začátky dostatečně výkonný, dostatečný úložný prostor pod sedlem, spotřeba do 5l/100km. Snad jen brzdy jsou trochu jalové ... na druhou stranu dvouválec krásně brzdí motorem.
Co se týče základního servisu, spoustu věcí je člověk schopen udělat sám. Výměna oleje, chladící kapaliny, zapojení nových heftů atd ... vše v pohodě a na Kawině prima relax
Další zkušenosti a dojmy prostě přijdou později

Kali88
Kali88 napsal 01.09.21 v 21:57 10b.

Moc pěkně vymazlená Kawa

p_swobik
p_swobik napsal 26.11.18 v 10:02

Tady pancéřky a desky moc nepohou. Minimálně. Prostě osud jednoho dvoupístkového třmene..

context
context napsal 18.11.18 v 14:35 10b.

Pěkná kawa přeji hodně km bez nehod a hlavně krátkou zimu ohledně brzd, zkus vyměnit brzdovou hadičku za panceřovou, mělo, by to trochu pomoct, pak záleží na použitých brzd. destičkách, které tam jsou

B.rider
B.rider napsal 01.03.18 v 17:49

good mřížka chladiče ten kufr vzadu ti, ale kazí celkovej dojem street biku , ale proti gustu...

Teeio
Teeio napsal 21.07.17 v 15:21 9b.

Moc pěkná ER 5. A ty úpravy ... super fotky