Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník Jaster
Vloženo 21.12.2006
Aktualizováno 8.2.2013

Skvělá motorka, na ježdění stačí.

První dojmy - Ale pořád je to jen 125. její průměrná rychlost je 90-100km/h ale už sem z ní vytáhl i 120km/h. A to bylo na rovině a bez větrů!!! Ale trvalo to než to tam vystoupalo. Z kopce to tam celkem vyleze ryche.

Zkušenosti: Mám ji rok a mám najeto 11000km a úplně bez problémů. Jezdí skvěle ale a nikde mě nenechala. Motor stále šlape jak má a věžím že i nadále bude. Na moto mám dokoupeno tankpad, reflexní modré proužky (které doporučuji, s jakýmykolic proužky vylepšíte vzhled své moto), kufr Kappa no a ted kouřové plexi ještě. Dával sem v 6000km

novou zadní pneu, je hezčí než ta seriová, líp sedí a je větší o něco. Měnil sem v 10 000km přední brzdové destičky, za lepší od Carbone Loraine, a brzdí fakt skvěle, nečekal sem že ten rozdíl bude až tak znát oproti sérovým, ty oproti těmhle docela málo brzdily.

Po 2 rokách mám najeto 16000km. Úplně bez problémů, skvělá motorka do začátků. Ale po zimě budu měnit za silnější. snad.

Sezónu 2009 jsem jezdil jen chvíli, a dojezdil na 16800km. Pořídil jsem si Bandita 600N K2 a YBR přenechal bratrovi

Cesty: Srazy,projížďky...

Další info: Jestli máte někdo el. schéma tak mi ho pošlete na mail Jaster666@seznam.cz.

Marttinka
Marttinka napsal 16.02.10 v 20:12

neni snad asi lepsi motorky do zacatku nez YBRka
Preju ti co nejkratsi zimu a co nejpevnejsi nervy pac doufam, ze uz ten snih co nejdriv sleze a budu se moct jet zase provetrat jinak davam 10
Mej se hezky a treba se nekdy nekde potkame

Vojtasss
Vojtasss napsal 21.03.07 v 11:57

zdrarec nejsi nahodou z Libenic u Kolina? bysme se mohli kdyz tak nekdy projet<br />

napsal 28.02.07 v 16:01

Zdar chlape...good stroj taky chci tet na jare kupovat ale jeste nejsem uplne rozhodnutej tak bych se chtel zeptat jesi se treba nechces podelit o skusenosti a tak?? predem dik. moje icq je 291317981

Trebor
Trebor napsal 22.12.06 v 09:13

dobrá,,mě se líbí

Tomer5
Tomer5 napsal 21.12.06 v 19:56

Pěkná motorka, jezdí dobře a nestojí balík, přeju hodně km bez problémů