Kawasaki ZRX 1100 (1999)

Vlastník KubaMBJ
Vloženo 21.10.2016
Aktualizováno 22.10.2016

Dlouho jsem po ní toužil a teď ji konečně mám!

První dojmy - Je to po TDM celkem změna, hlavně v ovládání v malý rychlosti, výkon supr.

Motorku bych doporučil pro - Pokročilej jezdec.

Je to prostě kultovka. Když ji miluješ, neni co řešit.

Prvních pár kilometrů jsem si připadal jak neuměl, ale jde o zvyk...

Výkon motoru je příjemnej, hezky táhne odspodu a cca v 6500ot./min. to chytne druhej dech, je dobrý si před zatáčkou dobře podřadit, když chceš jet trochu svižněji.

Japonci na tom jezděj slušný časy na Gymkhaně a je fakt, že na to, že to neni úplně lehkej stroj, tak je na místě dobře manipulovatelnej, to mě docela překvapilo, ačkoliv jsem to čekal.

Podvozek je v pohodě, já nejsem žádnej ultrastřelec a furt to poznávam, ze začátku se občas vlnila ale myslim že chyba byla v pazourách, postupem času to přestalo, uvidim jaká bude po repasi tlumičů, zadní tečou. Nicméně rex je prej do zatáček charakteristickej.

Brzdy za mě dobrý.. někdo říká, že kawy moc nebrzdí, mě to zatim nepřijde.. taky jsem je zatim naštěstí nijak přiliš vehementně nepotřeboval, ne víc než by zvládly.

Teď zápory.. jel jsem s tim 210 po dálnici (rychlej přesun z prahy dom) a docela jsem měl bobky.. krom toho náporu věru se občas lehce rozvlnila. myslím, že díky větru.
Jet na tom v noci je nicmoc.

3neczak
3neczak napsal 02.11.16 v 14:48 10b.

Co dodat? Každý se musí otočit! Ať slouží. Samozřejmě 10 bodů.