Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník Milouš43
Vloženo 18.10.2016
Aktualizováno 2.4.2021

Modrý mazlík. S parádním zvukem a to i s tlumivkami. Fakt pěkný zvuk.

Kawasaki Z 1000: důvod neuveden
Honda CB 1000R: důvod neuveden
Suzuki GSR 750: důvod neuveden

První dojmy - Motorku jsem projížděl když mrholilo. Stejně mi to nedalo si zatahat. Laďák Hurric. Tomu dodává patřičné koule.

Doplňky na motorce - Laďák, padáky, led blinkry, držák spz, štítek proti větru, kufr, tankpad a ještě dokoupím rolny...
2016 Už jsou i rolny a klín pod motor. 2017 Klín jsem nechal nastříkat do barvy moto.širší řidítka Barracuda, předstace M-style, závažíčka M-style. 2018 pancéřové hadičky Wenhill, rolny do řidítek.

Tak o fz1n je tu už vše napsaný. Není asi co dodávat. Motorka je po celkové stránce povedená. Z výše uvedených jsem zvolil právě tuto bestii. Poměr cena výkon za jedna. Jak už jsem uváděl u Hondy cbf. Škoda že není nová a nejsem první majitel. Jinak spotřebu ještě nevím. Každý uvádí kolem 7. Až na jaře něco najedu, tak dodám více informací. Na motorce jsou nové mischelin pilot road 4. Tak uvidím jak vydrží.. Tak něco najeto a je to hrozně návykový stroj s dobrým zvukem. Vyměnil jsem veškeré náplně. (olej,brzdovku, nemrznouci a filtry)

Tak už mám něco odjeto. Výkon je hrozně návykový a jsem rád že jsem zvolil tento stroj. Mohla by jet více od spodu. Na jaře jsem vyměnil ještě brzdovku.Jinak vše ostatní jsem udělal hned po koupi. 45000KM Olej, filtry, chladicí kapalinu,brzdovku. Jak každý uvádí spotřebu kolem 7litrů tak s tím souhlasím. Sám jezdím 6,8 - 7,5litrů.
Měli jsme pár výletů po okolí a při tankování jsem čuměl. Dá se jet i za 5,2litrů ale to je fakt minimum. Jinak motorka svádí k ostřejší jízdě. Čím dál se jede a do 6000 Otáček tak si neřekne víc než 6,2l což si občas někde zatáhnu...

Sezona 2017 proběhl servis v 50000km nové svíčky NGK kontrola rozvodu, ventilu,seřízení podtlaku,vyvážení předního kola a celková kontrola proběhla v pořádku. Brzdy,řetězovka 70% a to je původní. A přitvrzení tlumičů. 7.11.2017 najeto 52600km vyměněný olej,filtry. umýt a zazimovat.péče o řetěs...

2018
Pancéřové hadičky od značky Wenhill. Brzdová kapalina Motul. 54266km. Nové závažíčka do řidítek.
2019
olej,filtry..klasika.57000km .
57300km nové pneu Continental Conti road attac 2 Ložiska,unašeče ok , brzdové destičky 50%. S Michelin pilot road 4 spokojenost 15000km nájezd. Continentalky prvních 100-200km opatrně a pak už šly i na hranu. Tak uvidím kolik mi vydrží.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 09.04.19 v 11:14 10b.

Wejcee
Wejcee napsal 07.03.18 v 20:37

Super stroj!! jasnejch 10

context
context napsal 17.04.17 v 18:10 10b.

Krásny bike ja jdu snad už letos do fz1s tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

PYTEL1
PYTEL1 napsal 07.11.16 v 07:50 10b.

nikod
nikod napsal 19.10.16 v 10:08 10b.