Suzuki SV 1000S (2004)

Aktualizováno 18.10.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

TomekOva
TomekOva napsal 17.04.19 v 20:51 10b.

Pěkný, mám zas jen SV 650 ale měl jsem i 1000N s Corbin sedlem a se širšími řídítky to bylo i na přejezdy velice pohodlné svezení a neměl jsem jediný problém. S podvozkem jsem si musel pohrát a hodně to trpělo na tlak v gumách (bylo lepší je trochu "přefouknout"), zejména vpředu. Motor byl jak z lokomotivy, rachot taky a chytalo to na brnknutí do startéru. Docela mě i překvapila dravost s jakou vždycky šla do zatáček, byť pak každá nerovnost nebo zvlnění ten podvozek dostala do kolen. Průjezdy městem a kolony byly moje smrt. Mít ji v kapotě (možná i té doplňkové celokapotě) s těmi řídítky jako má Nko, nezbavil bych se ji

Rubi_85
Rubi_85 napsal 23.01.17 v 15:59

Dík za pozitivní reakce . Jinak ty přejezdy u nás po ČR jezdím krapek rychleji, ale v cizině si to moc nedovolím. Brzdy jsou takové... No jak si zvykneš nemáš problém, ale ze začátku to byl fakt nezvyk. Přišlo mi, že to snad nebrzdí . Oproti Hornetu, FZS a FZ1 co jsem měl možnost jezdit to byl docela znatelný rozdíl. Ale jak si pomůžeš motorem, tak brzdy používáš, až když to je fakt nutné.

Zedsdead
Zedsdead napsal 21.10.16 v 22:05 10b.

Hezky napsané. Já bych jen doplnil, že přejezdy nejsou problém ale musíš jet rychle (cca. 150-160km/h) Pak nebolí zápěstí ani ramena. Pomalá jízda dlouhodobě je mučením. Brzdy nejsou poddimenzované, ale takové tupé. Možná záměrně, jelikož není ABS, aby někdo v panice nezablokoval kolo..
Motor je dobrý, drží a nežere. Převody jsou OK, 6-ka je overdrive, což je prima na dálnici.
Tak ať to jezdí!

dzonnek
dzonnek napsal 21.10.16 v 06:55 10b.

SV je super stroj ja mel 650 a vladla u me velika spokojenost. A ten motor to je parada velice zabavny a hravy. Aspon u 650. Ten litr to bude kladivo tak at dela jen radost

Varda
Varda napsal 20.10.16 v 17:39 10b.

Parádní mašina, mám SV650S a dosti zvažuju litříka