Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník M_B
Vloženo 16.10.2016
Aktualizováno 8.7.2022

Spokojenost se vším - ovladatelnost,výkon,vzhled :)

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

Yamaha FZ6 N: žalostný stav motorky prodávajícího, přemrštěná cena, u Hause bylo GSRko - nebylo co řešit

První dojmy - První motorka, naprostá spokojenost, líp jsem koupit nemohl :)

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky, pro holky, pro lidi co nepotřebují divokou svini co rve ruce :)

Doplňky na motorce - Padací protektory Rutan, řidítka WRP, CNC brzdová a spojková páčka by Ali Express(za 500 obě, spokojenost :))

Když jsem jako 13-ti letý kluk listoval v katalogu Suzuki, který jsem dostal k nějakému časopisu, nikdy by mě nenapadlo, že za 10 let bude jeden kousek můj, a to GSR 600...

Po najetí několika stovek kilometrů na své první motorce, jsem došel k závěru, že jsem lépe koupit nemohl. S GSRkem jsem se velmi rychle jako začátečník spřátelil. Skvělá ovladatelnost, dostatek výkonu, relativně pohodlná (pozn. měřím 192cm), dostačující brzdy a vzhled který si zamilujete :)

GSRko je spolehlivý stroj, s kterým si člověk užije spoustu zábavy,stačí mu jen dopřát pravidelný a kvalitní servis.

Co se týče cestování, 200km na jeden zátah ujedu, poté už mě bolí moje dlouhé nohy

Ruslan
Ruslan napsal 08.07.22 v 19:19 9b.

Je to skvělá mašina, měl jsem ji. Když ji dostaneš do ruky, tak umí pěkně lítat, to mi věř. Užívej každy kilometr a kolama vždy dolu.