renocar_unor

Ducati Multistrada 1000 (2005)

Vlastník ovečkashaun
Vloženo 16.10.2016
Aktualizováno 3.2.2019

Multistráda nebo multipecka. Prostě multi všecko. Tahle motorka mě oslovila hned jak jsem na ni vlez. Postupem času jsem začal zjišťovat jak je skvělá a co všechno dokáže. Na cestě je moooc hravá a dokáže bejt sakra rychlá v zatáčkách. Lechký terén je v p

Ducati Monster 1000: jako skvělá ale na polnačky nic moc.

První dojmy - Do ruky padla hned. Jenom jsem si musel zvykat na vysoký posed. Mooc se mě na ní lébý dlouhý a neznámý cesty. Je to motorka která chce oběvovat svět. jediný velký mínus co jsem dlouho řešil bylo chcaní oleje z přepadu při dlouhé jízdě po zadním, ale kdo bude počítat stím že na cestáku bude někdo jezdit kilám po prdeli.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil vyšším postavám pač prckové nedostanou oběma nohama na zem. Pro holky absolutně nepoužitelná.

Tááákže multipecka jak už jsem zmiňoval tak je fakt skvělá. Co se týče motoru tak má najeto 50 000 km a zatím jsem nemusel nic řešit kromě pružinky na řadící páce. Já osobně jsem na ní najel nějakých 15 000 a spotřeba při dlouhé cestě okolo 6 litru jako když jedu kládu tak aji 8 ale stím se počítá. Od výměny oleje do další výměny tak nesežere ani decku. Sedí se na ní pohodlně a spolujezdec je taky spokojenej páč má skvělej výhled. Jako co vám budu vykládat není to nejlepší moto na světě ale je dobrá a mám ji fáákt ráád.

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.10.16 v 15:11 10b.

Mooooc pěkný
Obě dvě

ovečkashaun
ovečkashaun napsal 16.10.16 v 13:40

Díky. A máš na mysli tu motorku nebo tu kočku.

fsmoula
fsmoula napsal 16.10.16 v 13:29 10b.

Padání tramvaj