Suzuki GSF 650 Bandit (2009)

Vlastník jard60
Vloženo 9.10.2016
Aktualizováno 21.7.2018

Mám Suzuki jako svou oblíbenou značku a po výborných zkušenostech s SV 650, jsem šel do čtyřválu.

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš

První dojmy - Jelikosch má osoba je trochu staršího data výroby a leccos jsem pojezdil, tak mě zaujal docela parádní zátah vlastně od volnoběžných otáček, bez díry ve výkonu na 650 až překvapivý. Jede asi tak jak potřebuju na to moje popojíždění a občasné výletování.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí mít spolehlivý stroj se slušným výkonem do pohody i nepohody.

Doplňky na motorce - Moto je v originálu, pouze štítek Puig.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem přesvědčen o největší spolehlivosti motocyklů Suzuki. Měl jsem už značky Ducati a Honda a díky kamarádům jsem měl půjčeny i jiné značky a můj návrat k Suzuki je srdeční záležitost. Moc mě baví, jak od výměny oleje k další, nesežere ani decku. Nyní po odjeté sezoně musím konstatovat, že Bandit 650 je uživatelsky velice příjemná mašajna pro člověka, který nechce lítat přes 200 i když to s ním taky jde. Má sice oproti, ostatním šetikilům, robustní konstrukci a veliký motor, ale díky tomu ho nic nerozhází a překvapivě je výborně ovladatelný. V dnešní době přeelektrifikovaných a překoňovaných motorek je, myslím, docela podceňován a je to škoda. Uvítal bych trochu prostoru pod sedlem, ale není to až tak zásadní. Je šetrný k řetězovce a taky k zadní gumě a spotřeba je super: cestování 4,5 a to i 150 po dálnici, kolem komína 5,3 - 5,7. Cestování není žádný zázrak (inu Naked) ale s rozumem se dá. Prostě je to bajk na každodenní ježdění.

Po odjetých dalších asi dvou sezonách musím konstatovat, že mě Bandýsek baví stále víc. Při předchozích motocyklech mě po dvou sezonách začaly svědit ruce na něco jinýho, ale teď nemám potřebu. Třeba už stárnu, nebo co. Loni jsem dal laďák Ixil a ještě se zlepšil průběh krouťáku, zvuk moc pěknej a při ubrání plynu z těch 8 nebo 9 tisíc otáček je to prostě naprostej orgasmus, jak si pěkně poprskává. Překvapivě se snížila spotřeba o 0,3 - 0,5, podle toho jak jedeš. Poslední Ježíšek mi přinesl krátký páčky od M-style v barvě, taky krásný. V lednu jsem dovezl stroj na předepsanej servis ve 24 000. Svíčky, ventily, kontrola rozvodů, vzducháč, kapaliny... v ArtMoto Vrbovka, takže je seštelovanej a (ťuk, ťuk) dělá mi radost. Zde jsou 3 nový fotky na konci galerie.

ORi_SV
ORi_SV napsal 21.07.18 v 02:27 10b.

Krásná bandaska :) Jsem rád, že člověk, který toho má naježděno víc než já nachozeno ( ), mě utvrzuje o kvalitě japonských motorek, konkrétně Suzuki :) moc děkuji a hlavně ať šlape jako hodinky i nadále Přeji minimálně ještě dvojnásobek šťastných kilometrů v sedle

baron_FoX
baron_FoX napsal 17.12.16 v 20:50 10b.

moc pěknej

jezeveCZ
jezeveCZ napsal 16.10.16 v 18:22 10b.

Super Banďour!

kunar
kunar napsal 15.10.16 v 20:44 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 10.10.16 v 03:05 10b.