Yamaha XV 1700 Road Star (2007)

Vlastník kotas81
Vloženo 7.10.2016
Aktualizováno 7.10.2016

Motorka, která na první pohled zaujme svým vzhledem.

Kawasaki VN 1600: Nenašel jsem žádnou inzerci, která by mě oslovila

První dojmy - Oproti Kawasaki VN900 je zde neuvěřitelná porce výkonu a díky laďákům má i super zvuk. Jediné co mě trochu vadí je ten nízký podvozek, co jsem dříve projel bez škrnutí plotny, je dnes citelně znát. První investice bude do předního štítu. Překvapil mě ten odpor vzduchu, který jsem musel při jízdě nad 100 km/h překonávat.

Motorku bych doporučil pro - Úplně pro každého, kdo pochopil styl těchto strojů.

Doplňky na motorce - Moto je v provedení Silverado. Doplňky: padáky, plotny řidiče, výfuky Cobra, brašny na pevném rámu, opěrka spolujezdce i řidiče, přední přídavná světla, brzdové hadice v pancíři.

Sháněl jsem nějaký silnější. Po dvou sezónách na VN900 jsem chtěl změnu. Cestou od kupce jsem najel cca 80 km, takže zkušeností moc není. Trochu hůř se mi zvykalo na kolíbku řadicí páky, která má malou plochu řezení patou a je umístěna malinko výš.

greydog
greydog napsal 10.10.16 v 14:47 10b.

romahrnc
romahrnc napsal 09.10.16 v 22:38 10b.

Zdar...pěkná motka vítej v klubu nad 100km bez plexi je to fakt opruz...celý rok jezdím bez a teďka v září jsem nasadil plexi a 140km/h a pohoda

Patrik80
Patrik80 napsal 08.10.16 v 19:41 10b.

10b

panLeos
panLeos napsal 08.10.16 v 11:22 10b.

žižala.
žižala. napsal 08.10.16 v 10:42 10b.

Parádní kousek.