Kawasaki Z 400 (1979)

Vlastník Prazak
Vloženo 3.10.2016
Aktualizováno 3.10.2016

Moje první opravdu velká renovace

První dojmy - Kurnik to vyndavání much ze zubů po každé jízdě je vážně zábava

Někdy na podzim roku 2007 jsem nabyl dojmu že mám tolik času, abych si sám zrenovoval nějaký ten starší kousek.
Nechtěl jsem to toho vrážet moc peněz (ó jak jsem byl bláhový) a po nějakém tom hledání jsem natrefil na uvedený stroj.
Motorku jsem koupil od bývalého kaskadéra P. Hanzlíka, se kterým jsme si celkem padli do noty, dloho jsme klábosili o motorkách a on mi říkal jak nové triky už nechává mladším, protože teď už je ten taťka co se vyblbnul a má ty děti.
Pavel pak zemřel rok poté při nešťastné exhibici v jihočeském pivovaru.
Motorku jsem rozdělal prakticky do šroubku a protože to nebyl nijak cenný stroj, rozhodl jsem se jej upravit k obrazu svému do lehce "kafíčkového" stylu.
Kawa dostala nový lak, nové či rozleštěné chromy, nově zrestaurovány byly zoxidované hliníkové díly, proběhla i lehká repase motoru, karburátorů a mnoho dalšího.
Práce mi nakonec zabrala přes rok.
Motocykl byl přihlášen na normálních číslech, jezdil jsem s ním občas do práce či jen tak po okolí a všude budil větší obdiv než nové stroje.
Pak ale znenadání přišlo další děcko, na ježdění už nezbýval vůbec čas a Kawa stála v garáži pod plachtou.
Prodal jsem ji s těžkým srdcem a myslím že jsem u toho zamáčkl i nějakou tu slzu...

bonup
bonup napsal 10.10.16 v 12:20 10b.

3neczak
3neczak napsal 05.10.16 v 03:32 10b.

Každý se musí otočit. Moc krásná, samozřejmě 10b.

fery251
fery251 napsal 03.10.16 v 17:45 10b.

Krásná a navíc s příběhem... Klobouk dolů za renovaci, tady je 10 bodů málo. Zasloužil bys 1000...

p.epanica
p.epanica napsal 03.10.16 v 15:48 10b.