Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník obraz73
Vloženo 30.9.2016
Aktualizováno 5.4.2017

Hodná, nezáludná, pohodlná i ve dvou, nepapá, odveze, doveze..

Suzuki VS 800 Intruder: Prý ještě nejsem na choppera starý... :D, navíc moje drahá polovička se na chopperu necítí..
Honda VT 600 Shadow: Prý ještě nejsem na choppera starý... :D, navíc moje drahá polovička se na chopperu necítí..
Kawasaki EN 500: Prý ještě nejsem na choppera starý... :D, navíc moje drahá polovička se na chopperu necítí, navíc je ENko malé, měřím 188cm

První dojmy - U mě zatím dobrý...

Motorku bych doporučil pro - Pro vyblbnuté bikery, kteří chtějí už jen cestovat, nejlépe ve dvou a to za minimální náklady..

Doplňky na motorce - Turistické plexi, deflektory řidítek, top case na dvě přilby

Zatím jen pár stovek km.. Kupoval jsem ji s tím, že mě čeká servis.. Vše mám již nakoupeno, čekám až skončí sezona a půjde se na věc.. K moto jsem se vrátil po čtyřleté pauze, předtím jsem měl TDM900.. Takže maličko krok zpět.. Uvidíme, ale zatím cestování ve dvou super a batůžek si taky pochvaluje pohodlí, prostor, kufry a nejvíce asi pohodlné přešité sedlo plněné gelem..
Ještě písnu více až udělám nějaký ten tripp, ale asik to letos již nestíhám.. :(
Více foto přidám později...

2.4.2017
Honda je po servisu (vyčistění karburátoru ultrazvukem, seřízení podtlaků, olej+filtr, svíčky, olej ve vidlích, gufera, nová zadní pneu, nová aku, ložisko v zadním kole a hlavně nové kontakty v palivovém čerpadle a pár dalších drobností...) takže v dobré kondici.. Pár vyjížděk s batůžkem a samá chvála.. Jen mám pořád tendenci řadit šestý rychlostní stupeň.. Ale z divočení jsem už vyrostl a batůžek preferuje klidnou, pohodovou jízdu - koneckonců taky už mám po čtyřicítce :)
Máme pár plánů na sezonu tak uvidíme kolik toho stihneme..

spike-cz
spike-cz napsal 30.09.16 v 05:43 10b.

Držím palce, je to pracant, tak ať slouží a dělá radost