renocar_unor

Benelli Tre 1130 K (2007)

Vlastník bashira
Vloženo 28.9.2016
Aktualizováno 2.4.2020

Brutal brutal a brutal respekt velkej brutal se skvělim motorem brzdy vynikající podvozek super skvělá mašina nedejte na keci... Fakt za to stojí po prvních 100km jsem seděl na zahradě hulil a cumel jak po lajne koksu co to je za zvíře Čistá radost z jizd

Kawasaki Z 750: Ani nevim Benelli mě dostala:)

První dojmy - No malinko jsem se bal protože recenze na netu přeháněji ale je to masakr po 50km ok ale musime se seznamit

Motorku bych doporučil pro - No nevim sam se, považuju za začátečníka jezdit se ucis celej zivot

Doplňky na motorce - Zatim nic jen originál stav

Po předchozím Klv jsem byl rad že dosahnu v pohodě na zem, byl jsem pak jistější. Posed je sportovnější jako na nahaci, natažené ruce a malej predklon a sedí se jako uvnitř motorky což mi bylo příjemné, sedlo středně tvrdé. No ma to byt cestovní ale rekl bych ze to je hodně sportovní naháč muj pocit. Dole to jede jako v2 hned od 2000rpm a od 4000 to jede jako v4 me to zatim moc vyhovuje ,co trek nema rad je město radite furt jako blázni mezi 2-3 da se .vibrace jsou minimalni jsem moc spokojenej :) kdo nezkusil neuvěří jo a ten zvuk na volnobeh je jako cikánská rozbitá hračka a kdyz se přidá je to jak jekot hladovejch vlků fajn mašina myslim, ze bude u mě dlouho mame v rodině dvě alfiny a musíš to milovat:) srdcem jinak cudlik tnt jsem ani nezap stačila mi zatim orezana verze:) ...viva italia

Luba98
Luba98 napsal 28.09.16 v 22:21 10b.

Nádherná, jednou bych se k ní chtěl dopracovat