ČZ 175/450 (1965)

Vlastník Krčmi_88
Vloženo 27.9.2016
Aktualizováno 27.9.2016

čiza je stara znama deluxka se vsim vsudy, libi se mi desing kulatych panelek, po 20 letech reziveni jsem se ji rozhodl zrenovovat, bohuzel nema tp ,takze jedina moznost veteranske papiry

První dojmy - uz jako 15 lety capart jsem na tatove cz 175/450 deluxe jezdil kolem komina, po vyhoreni elektroinstalace, kterou jsem v te dobe neumel opravit moto zapadla do kouta a ja radeji jezdil na mz a kawe

je to srdcovka, moto je v rodine vic nez 20 let ,ikdyz vetsinu casu teda nejela a prasilo se na ni v dilne, čiza ma nezamenitelny zvuk jednovalce jednovyfuku

panela napsal 29.09.16 v 14:47

Linkování si nech udělat u písmomalířů, moc to nestojí. Drobnosti dolaď, na V by neměl jít každý gepl jak si někdo myslí, ale jsou asi i vyjímky ... Pokud má moto jasný původ tím lépe a jestli je starý TP po ruce tak taky poslouží k odložení historie a jako zdroj informací do žádosti o testaci.

Krčmi_88
Krčmi_88 napsal 29.09.16 v 12:04

to lanko totiz do ocka nevleze :), je asi neoriginalni, to jsem pred nastrikem netusil, budu muset nechat moto dolinkovat bo to asbsolutne nedavam, a par drobnosti doladit , v zime bude casu dost, jinak čz urcite dvojce nema, otec ji pred 15 lety radne odhlasil ,bohuzel :(

panela napsal 29.09.16 v 11:52

Nic se neděje, hledej hlavně na netu podmínky testace HV, kuchařek na stránkách různých VCC je plno a není to nic složitého ba naopak snadný způsob jak naše klenoty dostat zpět na silnice k občasným kochačkám, dávat 10-15000 za papíry je blbost Až budeš mít stroj připravený na 100% kontaktuj komisaře a domluv se na dalším postupu, celý proces trvá nějaký měsíc a nakonec si vyzvedneš RZ na krajském odboru dopravy. Někde to vyřizují celé "na klíč" a nechají si to samozřejmě zaplatit. O V panuje celá řada mýtů a pověstí od lidí co hlavně nikdy nic netestovali a vyznávají nízkonákladové štětkopatinové renovace.

To lanko mimo očko na blatníku není na oko moc pěkné.

Krčmi_88
Krčmi_88 napsal 29.09.16 v 10:40

Aha jo tak, díky za info , zatím se v tomto oboru nepohybuju , takže jsem rád za každou radu.

panela napsal 28.09.16 v 09:20

Na madle se lakují jen konce, nejde o to co se ti líbí na testaci ti to připomenou a za rok na retestaci zase. Chybí ti asi linkování na kastlíku, blatnících, nebo ho na fotografiích nevidím? K testaci si stáhni potřebný tiskopis a předvyplň technické údaje, vše se dá snadno najít na netu, zvládl to bez chyby i můj 18 letý syn a nechápu proč s tím mají někteří nýmandi problémy. Nejlépe se spoj s komisařem, předveď mu stroj, nebo pošli fotky a on by ti měl říci požadavky. Syn šel cestou členství v klubu tak má info z první ruky a má to jednodušší. Předpokládám že moto je ohlášená a na TP někde nejezdí dvojče. Hodně úspěchů.