BMW R 1100 S (2002)

Vlastník Kolatch
Vloženo 23.9.2016
Aktualizováno 23.9.2016

Sexy,sexy,sexy a už jsem zmiňoval že je neskutečně sexy ? :D

Motorka koupena od FIRMA:MOTO Šikule (Rodvínov) - Příjemné férové a bezproblémové jednání

Yamaha FJR 1300: Nejsem ještě tak starý :D možná jednou ...

První dojmy - Ty vibrace... Kde je palivoměr ? :D no dobře přestanu být rozmazlený.Brambora je boží.Vše je na ní naprosto přirozené (krom blinkrů).Jen me zprvu překvapily vibrace boxeru a jeho naklánění pod plynem ale člověk si zvykne .

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ho každému kdo se nebojí boxera a jeho vibrací

Doplňky na motorce - Koupil jsem jí ve stavu jako je na foto.Vykuchané výfuky ( ten zvuk je úžasný ),Power comander( zatím nevím co si o něm myslet ale tak nějak o něm nevím takže neřeším),opletené svody ( osobně se mi líbí ale to je podle vkusu každého soudruha) Jinak vše originál doplňky Boxer Cup replica

Průměrná spotřeba - 6.60828 l/100km

Po V-Stromu jsem chtěl něco méně cestovního a více orientováno na sport.O bmw jsem sice ze začátku ani neuvažoval ale když jsem jí viděla na netu byla to láska na první pohled.

Zatím najeto asi 1000 km a první zkušenosti jsou jen pozitivní.Motor pěkně svižný ( i když pár koníků navíc by se hodilo).Brzdy skvělé a pěkně dávkovatelné.Podvozek tvrdý a tuhý.Nikde se nekroutí a drží stopu.K ovladatelnosti mám jednu výtku a tou jsou bmw blinkry.Zprvu jsem s nimi hodně bojoval a upřímně nenáviděl.Potom se to ale dostalo do krve a ted už naprosto bez problémů.Úložný prostor takřka nulový.Nevejde se ani lékárnička :D to už mi příjde jako vrchol naschválu kluků z Mnichova. Co se týče spotřeby jsem trochu zaskočený a mám pocit že mám někde z nádrže hadičku kterou mi někdo krade benzín :D ale je to spíš otevřenými výfuky a malou nádrží na kterou nejsem zvyklý.Poruchy zatím žádné a servis díky bohu také ne.Uvidíme do budoucna.Podle manuálu vypadá servis bmw kapku náročnější a nákladnější oproti bývalé suzuki

Na dlouhé cestování při srovnání s V-stromem úplně ideální není a nedovedu si na ní představit více než 400 km v kuse.Na kratší trasy ale moc fajnová motorka.

BorisVTR
BorisVTR napsal 16.08.17 v 02:47 10b.

Nadherne eSko. V Cup Replike uplna bomba.Preju hodne pohodovych km a davam 10b

StandaBáwo
StandaBáwo napsal 30.09.16 v 11:10

Volil jsi dobře, já mám najeto 130.000 a jsem spokojen. Neměnil bych !!!

Piki
Piki napsal 28.09.16 v 22:36 9b.

Velká krása

Kolatch
Kolatch napsal 27.09.16 v 05:44

Díky všem za pochvaly kolem Kroměříže jsem bohužel nejel :( třeba někdo jiný se stejnou kočkou :D

mike_fish
mike_fish napsal 26.09.16 v 19:04

Čéče nejel jsi náhodou cca ve čtvrtek přes Kroměříž na Hulín? Přede mnou jela R1100S, taxi říkám: "ty krávo ta je sexy, sexy, sexy!" Nechal jsem se předjet a pak ji zase dojel. No nádhernej kousek. Měl jsem 100 chutí mávnout z okna, abych se podíval pořádně. Blahopřeju, takovýto stroj fakt nepotkávám denně...